Zlatý

Otázka pro něžné pohlaví (myšleno samozřejmě pro dámy): Dokázali byste žít s člověkem, kterej by pracoval na koňskejch..

..jatkách a jeho práce by byla střelit koně jateční pistolí do hlavy a pak mu přeříznout krkavici?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Je to práca.
Myslíte, že tento človek mimo práce, nemôže byť citlivý a nežný muž a otec?
Čo potom mäsiari?

Další odpovědi:

Jateční porážka je práce jako každá jiná a nedělám rozdíly mezi porážkou ovce, hovězího nebo koně.
Domácí zabijačka prasete, zabíjení králíků a drůbeže nebo teď- blížící se doba velikonočních kůzlátek je prostě ustálená zvyklost a dokáže to kdejaký hodný vesnický taťka. To mi spíš vrtá hlavou, že se někdo určitou dobu stará o domácí zvíře, potom ho zabije a sní.
No a když už jsme u toho: po několika letech kdy byl mým manželem humánní chirurg vím o jejich hantýrce, smyslu pro humor a tradicích své. Věř, že skutečný řezník je mnohdy slabý čajíček proti doktorům.
Doplňuji:
Řezníci na jatkách přijdou se svými "obětmi" jen krátce do styku a jsou to pro ně cizí zvířata, ale ti "rodinní chovatelé", kteří své "svěřence" drbou za ušima a jednoho dne jim vezmou život, a případně si na něm pochutnají, to je jiný šálek kávy.

Pokročilý

Určitě by se mi ta jeho práce nezamlouvala, ale pokud bych ho opravdu milovala, dokázala bych to skousnout

Zlatý

Si myslim, že natakovýhle pozicích pracují hlavně lidi, kteří si nemůžou moc vybírat a jsou rádi, že vůbec nějakou práci mají a člověk si nakonec dokáže zvyknout snad na cokoliv; nebo taky nějací násilnický bestie, který si takhle můžou vylévat svoje mindráky - tak to už je horší.
Doplňuji:
Já takovýhle rozdíly mezi zvířaty neuznávám. Kůň - krásný, roztomilý,chlupatý zvířátko - to porážet nebudem X prase - to není hezký - to klidně porazíme. To jsou dost povrchní měřítka.

Stříbrný

Pro mě docela těžká otázka, protože koně miluji ze všech zvířat nejvíce. Ale asi bych upřednostnila muže, kdyby byl hodnej, každej se nějak musí živit

Zlatý

Nemůžu nevzpomenout na Juraje Kukuru v Trháku - nech brouka žít.... a bum, on to byl řezník :-) Ale jak řekla jeho láska: Pro rodinný život by to nevadilo, spíše naopak.
Jsou i horší profese, co takový lékař na pitevně, pohřebák, čistič kanalizací, nebo třeba exekutor zabavující i dítě matce... To by mi asi vadilo víc.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Led_: ale to víš že jo, ale jak říkám, jsou lidi který považujou koně za stejně inteligentní jako je třeba kočka nebo pes a kdyby existovala nějaká taková fabrika na psy nebo na kočky a tvoje drahá polovička by je tam kosila hlava nehlava, tak jestli by ti to nijak nevadilo, to mě zajímá..

Nebo třeba delfíni, ty jsou ještě vejš než nějaký koně, psi a kočky > http://www.blesk.cz/…

Zlatý

bolak

Lucijej: jen počkej, až ten tvůj bude chtít bejt romantickej a zaplatí ti k valentýnu projížďku na vepři.. :)

Zlatý

bolak

Lucijej: no dobře, ale na to se neptám :)

víte co, jsou lidi co tyhle zvířata prostě zbožňujou, a z představy že by se třeba vůbec přátlelili s takovým "saďourem" se jim zvedá kufr..

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 627
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.