SouthMallow

Otázka na tělo I.

Jaká byla ta nejhorší pomluva, kterou jsi o někom rozšířila?

Nejlepší odpověď
kapka

Když jsem v zamilovanosti tvrdila o svém muži, že je dokonalý. Nebyla to pravda, všem se omlouvám. :D
P.S. Mám ho ráda i s chybama. :)

Další odpovědi
Hamon

Jseš si jistý, že jsi na správných stránkách?

Drap

Nerozšiřuji pomluvy

Awe

v 2 třídě jsem řekl o své kamarádce že je škaredá…A už jako malému se mi líbila

pusinka50

Zásadně nikdy nikoho nepomlouvám. A lidi, co pomlouvají za mými zády mě, začnu ignorovat a říkat si o nich, jací jsou chudinkové, že nemají jiný námět k hovoru než pomlouvat ostatní.

zjentek

typická otázka pro ženy a ne na tělo :o