Gweryl

opuchlý rorní ret přes noc, co dělat?

žádné jiné příznaky, nekousla se ani nijak neporanila, je prostě kámošce opuchl ret přes noc. poradte

Odpovědi
Marky71

Nebyla na lyžích? Když svítí sluníčko a je zima a nepoužila jelení lůj, může takhle taky reagovat…na to pak jedině ten jelení lůj a ma zat a mazat. Pokud je to něco virového, pomáhá předávkovat se vitamínem B.

panenka

napuchnutí rtu může znamenat nedostatek vitamínu b.kupte si ho v lékarně a užívejte jednou deně a uvidíte že se to brzy spraví

vecernice

Dobrej je taky riboflavin volně prodejný v lékárně .

Málče

Dobrá je mastička na rty KOSMÍN a k tomu RIBOFLAVIN-vitamín B2. Účinkuje to i při oparech, vřele doporučuji!

sjindris

A nebo to také může být od zubů. Ať navštíví zubaře. Může to být zánět,který nemusí bolet.