Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavím oparů na rtech

Prosím o radu-jak se zbavím oparů na rtech? Bolí a jsou velmi nepříjemné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Na postižené místo opakovaně a docela silně vetřít kašičku z acylpyrinu /naředit vodou/. Funguje to též na bolavý zub.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

dopručila bych vám mastičku jménem duvira nanášet jí 4 krát denně na místo a do týdne jí máte pryč. někdy i dřív záleží jaké máte velké.nebo pak i zubní pasta je dobrá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Doporučila bych zubní pastu. Funguje to skvěle!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Dobrá rada je určitě pasta na zuby,nebo zovirax.Dopřejte si vitamin B ,E ,C v tabletách.3× denně 500ml. a 3×1tabletu B komlexu.A jednu tabletu vitaminu E denně. Tím nic nemůžete pokazit.Je nutné vědět,jestli nejste na některy z léků alergická.Hodně brzké uzdravení přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Obyčejná a levná gelová mast,jmenuje se kosmín a pomáhá na koutky i opary.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Na tohle jsem se tady už jednou ptala a poradili mi obyčejnou zubní pastu naplácat na opar. Bezvadně to funguje.

Jinak jsem dřív používala mastičku Vektavir. Dá se koupit v lékárně, ale je trošku dražší. Ale pokud si budete dávat mastičku nějakou dobu na opar i po vymizení oparu, tak by jste měl/měla mít na nějakou dobu od oparu pokoj.

Pozor. Nevím jestli nejste těhotná žena nebo žena co kojí. Potom Vektavir používat bez doporučení lékaře nemůžete. Ale ta zubní pasta funguje bezvadně. Aspoň mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Když vyrazí-tak potírat kostkou ledu,v prvních dnech zabírá Zovirax(mast i gel volně v prodeji v lékárně).Jinak je dobré potírat opar výluhem z kopřivy anebo olejem s vit.E.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Též doporučuji ten zovirax a nebo tu zubní pastu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek