Avatar uživatele
Damiana

Opravdu je Rýmička pro muže „smrtelná“?

Pánové, upřímně. Opravdu všichni děláte takové scény, skoro sepisujete závěť a melete z posledního při obyčejné rýmě? Nebo je to jen tehdy, když se o vás někdo dojemně stará a vy toho „trošičku“ zneužíváte?
Dámy, máte „To“ doma nebo jste už něky byly nuceny pečovat o unudlaného chlapíka s Lohniským u postele?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, tom004, dědapetr, briketka10 před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

„Nemoci“ tohoto druhu nemám. Když,tak nějakou tu zlomeninu,tu jsem si s chutí odmarodil na chalupě. Pondělí až pátek nádhera,víkend s rodinou je,s vyhlídkou dalších pěti „božích“ dnů,také fajn. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Romann1610

Našel jsem dobrý článek.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/muzi-pod-lupou/31618-muzi-a-rymicka-proc-je-vzdycky-odrovna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

No jejda.:-D. Můj býv.manžel měl často smrtelné nemoce,jeden moribundus za druhým. Když se mu např.spustila krev z nosu,lamento­val,že má nádor na mozku…
Jak mu bušelo srdce,byl přesvědčený,že na něj jde infarkt..
Nedávno jsme spolu měli vyřídit nějaké dokumenty. Psal,že přijede,ale že má ošklivou chřipku. Když přijel,jen smrkal…
Co k tomu dodat? 🙂
Doplňuji:
Btiketko,u Vás tj.něco jiného,to chápu,ale můj býv.manžel „umíral“ u každého prochladnutí-bez horeček,při obyč.rýmě. Ale pokud bylo zle mně,říkával,že vše zvládnu.Tak tj.pak zcela o ničem.

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

můj bývalý měl jednou horečku 41,1 byli jsme na chatě já vůbec nevěděla co si mám počít, to bylo mokrých prostěradel, myslela jsem, že mi umře, přijela pohotovost a musela mu píchnout injekci a dala mi léky, to neměl ani sílu vzít hrnek s čajem do ruky..
od té doby kdykoli zakašlal a zasmrkal jsem o něj pečovala jak o mimino a měřila mu pravidelně teplotu skoro vždy ji pak měl okolo 39°..
tak se některých tady zastávám..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Mám alergickou rýmu a to celý rok a nijak mě nevadí.K doktorům nerad chodím a když tak už převážně pozdě sanitkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek