Damiana

Opravdu je Rýmička pro muže „smrtelná“?

Pánové, upřímně. Opravdu všichni děláte takové scény, skoro sepisujete závěť a melete z posledního při obyčejné rýmě? Nebo je to jen tehdy, když se o vás někdo dojemně stará a vy toho „trošičku“ zneužíváte?
Dámy, máte „To“ doma nebo jste už něky byly nuceny pečovat o unudlaného chlapíka s Lohniským u postele?

Nejlepší odpověď
tom004

„Nemoci“ tohoto druhu nemám. Když,tak nějakou tu zlomeninu,tu jsem si s chutí odmarodil na chalupě. Pondělí až pátek nádhera,víkend s rodinou je,s vyhlídkou dalších pěti „božích“ dnů,také fajn. 🙂

Další odpovědi
Romann1610

Našel jsem dobrý článek.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/muzi-pod-lupou/31618-muzi-a-rymicka-proc-je-vzdycky-odrovna

Andělé

No jejda.:-D. Můj býv.manžel měl často smrtelné nemoce,jeden moribundus za druhým. Když se mu např.spustila krev z nosu,lamento­val,že má nádor na mozku…
Jak mu bušelo srdce,byl přesvědčený,že na něj jde infarkt..
Nedávno jsme spolu měli vyřídit nějaké dokumenty. Psal,že přijede,ale že má ošklivou chřipku. Když přijel,jen smrkal…
Co k tomu dodat? 🙂
Doplňuji:
Btiketko,u Vás tj.něco jiného,to chápu,ale můj býv.manžel „umíral“ u každého prochladnutí-bez horeček,při obyč.rýmě. Ale pokud bylo zle mně,říkával,že vše zvládnu.Tak tj.pak zcela o ničem.

briketka10

můj bývalý měl jednou horečku 41,1 byli jsme na chatě já vůbec nevěděla co si mám počít, to bylo mokrých prostěradel, myslela jsem, že mi umře, přijela pohotovost a musela mu píchnout injekci a dala mi léky, to neměl ani sílu vzít hrnek s čajem do ruky..
od té doby kdykoli zakašlal a zasmrkal jsem o něj pečovala jak o mimino a měřila mu pravidelně teplotu skoro vždy ji pak měl okolo 39°..
tak se některých tady zastávám..

dědapetr

Mám alergickou rýmu a to celý rok a nijak mě nevadí.K doktorům nerad chodím a když tak už převážně pozdě sanitkou.