Drap

Opět lživá odpověď Dr.Axla ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pratele-mejte-se-tady-hezky-za-hodinu-odjizdim-na-vikwend-do-beskyd-privitat-jaro
Soudnému člověku je jasné, že pokud někoho převezou dopoledne vrtulníkem na pozorování do nemocnice, tak je nemožné, aby po obědě seděl na druhém konci republiky u PC a odpovídal. Opět další rádoby solidní a zdůvodněná odpověď kterou mateš uživatele těchto stránek. V tvém případě se vůec nedá počítat s tím, že by se jednalo o žert, Přešti si znovu kodex, protože se zdá, že tímto ho úmyslně porušuješ
Doplňuji:
I mě se odpověď Dr.Axla v tomto případě moc líbila. Tak proč nepokračovat. Mě připadá dost důležité, aby se i tady lidi bavili.
Pokud jsem někoho pohoršil, tak se omlouvám.

Nejlepší odpověď
dudu

Ale Drape, vždyť kolega Axl s Vámi laškuje.

Další odpovědi
anonym

Kde je jakej kodex? Já se o to doteď nezajímala,ale asi si to budu muset přečíst.doufala jsem,že se bez těhle formalit obejdu.Nechybělo mi ani to ostatní…Prospím se a uvidím,zda se mi ještě i ráno bude chtít pokračovat na Odpovědích…:D

terry

Drapíku, vždyť víš, že si dělá srandu, že jo 🙂.

Damiana

Drápe, snad jsi nepřišel o smysl pro humor?
Mě se ta odpověď Dr.Axla náhodou líbila a fakt mě rozesmála. Myslím, že ani tak nešlo o obsah zprávy (kdo by to celé louskal!) ale jen o to, co napsal a hlavně o titulek – a ten byl vtipný!

tom004

Nadsázka a tak trochu „černý humor“,vtip a umění dělat si legraci jeden z druhého,pochopení a tolerance pro takové legrácky,byla,dou­fám že ještě je, jedna z mála našich dobrých vlastností. Pro mne se to Dr.Axlovi povedlo a samozřejmě jsem to vzal jako dobrý a povedený vtip, a nehledal bych v tom nic jiného.

briketka10

a co kdyby tě vážně nenašli co potom ? 🙂

ten který je

Já si myslím že se ani o nějakou odpověd nemohlo jednat,protože neexistuje ani žádná otázka.:-)

anonym

Mají recht,pane wachmajster! Znám tu o víně a vodě!

Michal Kole

Může odpovídat z notebooku, tabletu, mobilu

led

V dobe vyspelej techniky je možné všetko.
Francis Drake oboplával Zem za dva roky a desať mesiacov
Phileas Fogg obišiel zemeguľu za necelých 80 dní
Gagarin obletel Zem za 90 minút
Dnes: Okolo sveta za 60 sekúnd !!! Fantastické časozberné video z vesmírnej stanice ISS
http://live-kosice.sk/2011/09/­19/okolo-sveta-za-60-sekund-fantasticke-casozberne-video-z-iss/
Ovládanie domáceho PC na diaľku – vzdialený prístup, nezáleží, kde sa nachádzate…
V priamom TV prenose vidíme i vzdialenejšie veci…
Ale i tak v tej miniatúre sa nám ľudia strácajú a strácajú…
V čom je teda problém? Veď naša Matička Zem sa nám úžasne zmenšuje…a do toho nám sem vhupol humor Dr.Axla o stratenom…

anonym

Otázka byla v rubrice Zábava, tak ses mohl dovtípit.
Ostatně inteligentní Damiana to vystihla přesně.