jendahun

Omlouvám se ohledně otázky na Island.Je to prezentace o velikosti …

…asi 7MB a nejde mi to dát ani přes Letecká pošta,ani do NadaPeny.Jak to vlastně funguje,do prvního se vkládají dokumenty a prezentace a do druhého jen obrázky?Leteckou poštu mi pořád blokuje antivir,že to obsahuje nějaký virus.Dík
Doplňuji:
Že by to šlo tady?
https://docs.go­ogle.com/open?id=13XyM­lHuc_NrafJ-eOgfwdeBhBMnRKq0O­ygNXQ1g70Y4ML2­opr3bPTK7juEnw

Nejlepší odpověď
briketka10

tak jo 😁 taky neumím leteckou poštu jen YouTube 😁 a Word..
Doplňuji:
aramah, jendahun chtěl návod na Leteckou, já ji otevřu, ale návod, jak na ni neznám..

Další odpovědi
aramah

Letecká mi také nejde,přicházím o spustu hezkých věcí si myslím…
Doplňuji:
Příjde vnuk tak mi poradí jak na to :D

anonym

Na leteckou poštu platí IExplorer. Jinak pdf či prezentace Powerpointu můžete uložit do google dokumenty a sdílet.
zkusím jiný odkaz, pokusomyl https://docs.go­ogle.com/presen­t/view?id=dgtwnv­37_9633g36xddw&au­toStart=true++ID­List%3D++%5B%7B­000214A0-0000-0000-C000-000000000046%7D%5D

jj, už ti to jde, je to pěkné. +1

Zdroj: https://docs.go­ogle.com/presen­t/view?id=dgtwnv­37_9633g36xddw&au­toStart=true IDList= [{000214A0–0000–0000-C000–000000000046}]

anonym

Obrázky ze světa jsou náplastí na nasranou duši. Když vím nebo nevím co se zase dozvím v práci, že nové zakázky hledat nebude protože to je nevýdělečné. A přitom věděli do čeho jdou! Zakázku – stavbu jsme dokončili měsíc před termínem. Když se už nepodívám do světa, stačí brouzdání Internetem. Tohle je část bohatství pokud není ještě hlad.

briketka10

Explorer nepoužívám nebudu nic zkoušet, mám tam zablokované doplňky a nerada bych něco pokazila..