Zlatý

Odpovídá někdy admin ?

Posll jsem adminovy tři dotazy . Poslední byl odeslán 26.12,2011 v 5:47 hod. Doposud jsem nedostal žádnou odpověˇ. Podotýkám, že se jednalo o seriozní dotazy .
Doplňuji:
Podle odpovědí tedy odpověděl jen briketce. Mám tedy považovat admina pouze za fiktivní postavu ? Nebo jste dostali odpověď ještě někdo ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

musíš vydržet > http://www.youtube.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Už jsem tu přes rok a jediné co jsem viděl, že admin něco dopsal do otázky. Pokud si správně pamatuji bylo to pokárání.

Zlatý

mě odpověděli na tu otázku o těch hvězdách jak se mi neukazovala od 1000 a neviděla jsem ji na profilu..když už jsem bronzová a mám už přes 1500 bodů..
tak by tedy měli, ale psala jsem 2X odpověděli až druhý den !!
chce to urgovat, nebo to nechat..nevím jak se zachováte ?
mě dnes ubyl poprvé 1 bod taky nevím proč ?

Koukám, že se nikomu z dotyčných nějak nechce reagovat, tak se podujmu aspoň rámcové odpovědi.
Pokud je mi známo, tak došlo nejméně k 7 oboustranným komunikacím, pravda je, že prý většinou odezvy bývají po jednom až několika dnech.
V současné době se ještě stále dopracovává profilace funkcí programu, především v oblasti vyskakovací lišty pro zamezení opakování otázek a navíc uzávěrka fiskálního roku, tak mohou být provozovatelé zaneprázdněni.
Jinak obecné reakce i pro ostatní uživatele, vkládá admin pod text inkriminované otázky.
P.S. Existují i pobočky pro osobní kontakt na ASPA jak v centrále v Hradci Králové, tak pobočce v Praze Na Palmovce a kromě oficiálního mailu info@..., jsou i další elektronické kontakty.
Možná se ti úspěšní nechtějí chlubit nebo se jen zdráhají se poněkud kompromitovat osobou tazatele.
Doplňuji:
Malý příklad z logiky, v současné době je 34 zlatých a 18 stříbrných. Téměř všichni si napsali o tričko a obdrželi ho, takže asi mail funguje a není fiktivní.
Já jsem si po dohodě u stříbra vyzvedl tričko osobně, díky čemuž jsem měl možnost i přímého kontaktu s menší konzultací o pozadí fungování Odpovědí a dejme tomu, určitého spoluzapojení a zasvěcení mimoprotokolárními cestami.

Zlatý

No,popravdě říct,asi nejsi pro admina ten pravý,ale dočkej času jako....
Doplňuji:
Jo,to když napíší někteří ze zdejších prominentů,ti dostanou odpověď od adminu snad v doporučeným dopise.

Zlatý

Pokud to uzná za vhodné.
Třeba se jim tvé dotazy nezdály tak důležité.
Mně také neodpověděli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.