gecco

Odpovídá následný nástin skutečnosti (samozřejmě ve zkratce a s nadsázkou…)?

Žena ráno vstane, otevře skříň a sáhne po tom oblečení, které se jí zrovna nejvíce zamlouvá, v průběhu dalších činností se třikrát rozmyslí a případně převlékne…
Pak odchází z bytu – se štěstím oděna na situace celého dne…
Muž ráno vstane, otevře oko a sáhne po tom oblečení, které má nejblíž.
Pak odchází z bytu – se štěstím v zapnutých kalhotách…

_____
Tak prej su macho (jsem se právě od kámošky dozvěděl)…
😉

Nejlepší odpověď
Klaproth

Sakra. Ty jsi musel být někdy ráno u nás doma.

Další odpovědi
marci1

Ach ti muži-ješitové!:-)) Asi to tak bude. Ale existuje jeden den v životě, kdy žena ví, co na sebe: svatba. A víte proč se ráno žena drbe na hlavě? Protože nemá k..le! 🙂
A to si ještě muži myslí, že muž po probuzení vypadá stejně dobře, jako když si šel lehnout., ale žena během noci jaksi zoškliví.:-))
Muži to mají prostě jednodušší, nemusí být krásní, stačí když mají peníze. 🙂

johana 56

S výběrem oblečení to mám (nejen) po ránu stejně jako s nákupy, vím přesně, po čem šáhnout.

Štěstí znamená už jen to, že se vůbec probudím, v opačném případě nikam odcházet nemusím…

Nemít obavy, že kolemjdoucího při pohledu na mně postihne infarkt, klidně bych si do obchůdku naproti zašla pro čerstvé pečivo v pyžamu, když vyhlásím jeho den :)

chachar1922

Me k te peci napadlo jedno. My zeny o sebe porad dbame a pecujeme uz od puberty a ve finale stejne zestarneme a budem skarede. Ale jakto, že chlapi v tom ranem veku (myslim vetsinu) tak nejak zkrasni a u některých muzu jsou vrasky i sexy? :D

anonym

S tolika, abych mohl potvrdit tuto část, ženami jsem nebydlel, ale u mne to platilo dřív. Postupem času si ale vybírám, co si vezmu na sebe. Někdy to mám promyšlené z večera, ovšem třeba včera jsem chvíli před odchodem převlékal celý oblek, košili i kravatu. Jen kabát jsem vzal původně plánovaný :)

klumprt

Myslím, že moje žena si to až tak nekomplikuje, ale na mě to sedí celkem přesně. 🙂

Drap

U mne platí na 100% u ženy tak na 50%

Danina65

Máš hodnou kámošku, té se drž, já bych použila asi poněkud jiná oslovení:-)

ReHu

Souhlasím s tvou kámoškou 🙂

gecco

Chachar – to bude nejspíš tím, že my ten náš vzhled příliš neřešíme – netrápíme se péčí…
😉

gecco

Marci – muž si nemyslí, že „po probuzení vypadá stejně dobře, jako když si šel lehnout“…
Muž to neví, neřeší…
😉
Ale jo, máme to jednodušší, ani nemusíme mít peníze (tedy, ne nějaké ´nadměrné´), stačí, když hřejem…
😉
A – mimochodem – proč žena po probuzení prostě nepoškrábe ty „k..le“, které má nejblíž??
😉

marci1

🙂

briketka10

marci1

Už nemám palečky pro Tebe
tak až zítra jo ? nějak jsem to
dnes přeháněla 😁

marci1

V poho. Dík. 🙂

gagaga

:)
ja bych je i podrbala, ale dosly me gumove rukavice !
:p

  • iv-

gecco

😉
Dej mi adresu, pošlu ti paklík (co bych pro toho chlapa neudělal, my musíme být solidární)…
😉

gagaga

jakeho chlapa ??
ja myslela ty Vase ! :))
:p

gecco

😉
To bys, pokud vím, musela mít ruku jako Saxana…
😉

gagaga

na Rozvadov to mam 300 km, pak nevim ..
:)
ale ja uz si beru rukavice jen pri te „myslence “
:p

gecco

😉
Z Rozvadova ještě 151…
___
Zvláštní myšlenkové pochody – to zatím žádnou nenapadlo…
😉

ReHu

Teda, tady je dnes veselo 😁 😁