Odpověd pro Standu

Ano,nájemce zlobí,viz otázku ze dne 27.4.-MÁME NESHODY atd.ironie je v tom,že já sama jsem zástupkyně domovní důvěrkyně-újma se děje nad mým bytem,SVJ máme,správce domu mi neporadil,poš­t.schránku nemají,s nikým nekomunikují,A ted babo rad,přece není mojí povinností shánět majitele bytu dle katastru.

Nejlepší odpověď
standa

No pokud jste ´sdruženi´ v SVJ, tak přeci kompetentní lidé z vývoru SVJ musí mít přehled o vlastnících bytů, tedy o členech SVJ.

A když na to příjde, tak není žádný problém si majitele bytu dohledat na katastru, např. zde:
http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Bu­dova

DOPORUČUJI:

Nechť si výbor SVJ pozve dotyčného vlastníka bytu ´na koberec´ (má na to ze stanov právo) a vše potřebné s ním probere…

p.s. příště tento ´dovětek´ napište do původní otázky pomocí tlačítka „UPRAVIT OTÁZKU“ 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zjistit-jmena-podnajemniku

kropitko

jako anonym asi nemůžete upravovat otázku,jak radí standa,doporučuji se přihlásit-registrovat