jak zjistit jména podnájemníků

Navazuji na otázku-MÁME NESHODY SE SOUSEDY BYDLÍCÍMI NAD NÁMI.Mohl by někdo poradit,kde bych se mohla dozvědět jména podnájemníků obývající byt nad námi?Od MP.těžko? Od pojištovny,kde asi platili škodu? Nebo kde? Děkuji Vlasta

Nejlepší odpověď
kropitko

od majitele nemovitosti

Další odpovědi
standa

Netuším k čemu TO potřebujete vědět…, jen podotýkám, že pokud nájemce nějak „zlobí“, tak oprávněná osoba*) musí komunikovat s majitelem předmětného bytu. Na nájemníkovi si totiž nic ´nevezmete´ ☹

*) oprávněnou osobou mám na mysli vlastníka ostatních bytů, které se v domě nacházejí, případně jiný orgán, který je vlastníkem zřízen (správce domu, domovník, výbor SVJ ap.)

kokoťenko

Upečte bábovku,vemte lahvinku,běžte se jim představit,jak se to dělá v amerických filmech a doufejte,že se Vám představí.

ReHu

Pokud jsou byty očíslované, zkuste pošťačku.
Třeba si na ni párkrát počkejte a prohoďte pár vět, úsměv, … prostě navažte trochu vztah a pak vám možná jména poví.
Pokud můžete, vyčíhejte si, která schránka je zmíněných sousedů.