Mousinek

Odkud se berou bacily a viry a nemoci?

A jak přežijou? Mají svůj mozek? Byli tu dřiv než lidi?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.upra­mene.cz/forum/vi­ewtopic.php?t=1378&­postdays=0&pos­torder=asc&star­t=45&sid=4a5de61736de475­bee197f088f6ce­517

Další odpovědi
Mili @

Virus (virus = latinsky jed) je struktura nacházející se na hranici mezi živým a neživým (nebuněčný organismus).Viry nejsou schopny samostatné existence bez hostitelské buňky, tedy přesněji nejsou schopny se bez hostitelské buňky reprodukovat.
Bacil=tyčinkový mikrob, tyčinka; lidové označení pro různé choroboplodné mikroorganizmy.
Viz Google.
A nemoci byly určitě dřív, než lidi, běhala tu před lidmi přece zvířata! 🙂