Marta7638

Odkad volalo cislo?

Volal mi zrejme ex, nezname cislo. Da se zjistit aspon mesto, odkud cislo volalo?

CISLO NENI SKRYTE

Odpovědi
marci1

Klikni na info podle předvolby měst nebo operátorů: 🙂
http://www.pred­volby.net/

Mp2

Operator ti za 500kč skryte čislo odkryje..

Doporucuji zablokovat hovory ze skrytych cisel.. Pak se tomu vyhnes a budes vzdy videt cislo volajiciho.

Jo sorry, čislo neni skryte…
Tak si ho vygoogluj, zkus na nej zavolat.. Nebo si ho zablokuj..
Jestli je to EX a obtěžuje, tak bude volat dál..
Pokud je to nejaky marketimg, zavola jednou a jede dalši čisla..

Doporučuji ti zavolat na tarifomat a vyplnit s nimi dotaznik pod cizim jmenem a zavěsit..
Oni udaje pošlou dále..
Až ti jednou zavola čislo a zepta se te, jestli hovoři s pani Jarmilou Květakovou, maš jistotu, že jde jen o marketing..
Já to tak dělám a čísla si blokuju..
Nikdo cizí mi nevolá.. A když ano tak je to naposledy

Mc Merkurion

… nevím, mne když volá číslo, jež nemám v seznamu, objevuje se mi pod číslem region a přibližný město … a to jsem nikde nic nenastavoval…

Mc Merkurion

@Mp2: to s tím tarifomatem jsem nějak nepobral, nechápu nějak smysl a logiku …
@marci: … platí už jen obecně, při migraci čísel dneska se už v tom skoro nikdo nevyzná …