zjentek

Odebírají při dárcovství spermatu tuto komoditu atraktivní asistentky/ses­třičky?

Přemýšlím, jak jinak by to asi šlo 🤔

Nejlepší odpověď
annas

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Jak+skute%C4%8Dn%C4­%9B+prob%C3%AD­h%C3%A1+odb%C4%9Br+sper­matu%253F&cli­ent=firefox-b-d&ei=yW4gY_i3LIj-sAf80ZrIBQ&ved=0

Postup máte v odkazu. Vím to rovněž od jedné známé, která ležela v nemocnici, lékaři pozvali jejího manžela na určitou dobu. Žena sešla se s manželem v soukromí a muž sperma v kelímku odevzdal lékaři a odešel dolů. Jeho žena čekala na nejvhodnější dobu pro zavedení semene,.

Je vhodnější, aby odběr probíhal pouze v odběrové místnosti na klinice – díky tomu máme zaručenou tu nejlepší kvalitu vzorku. Víme, že to není úplně nejpříjemnější záležitost, nicméně děláme maximum pro to, aby podmínky v této místnosti byly pro odběr spermatu co nejideálnější – jedná se o soukromou místnost, kde můžete být s partnerkou, popřípadě si vizuálně pomoci s “pánskými” časopisy či videi v televizi. Uvnitř určitě můžete být tak dlouho, jak budete potřebovat a nikdo z personální vás během této doby nebude rušit.
Pravidla pro “naplnění kelímku”

Jelikož “chirurgicky” se odběr spermatu provádí jen ve vzácných případech, tak způsob, který vás s největší pravděpodobností čeká, je masturbace. Předtím je však vhodné dodržet několik pravidel: 3 dny před odběrem sexuálně abstinovat, mít čisté ruce a ejakulovat pouze do sterilní nádobky, kterou vám pro tento účel dostanete. A pokud vás teď napadá otázka, kolik je “toho” vlastně potřeba, tak vás ujišťujeme, že není potřeba naplnit kelímek celý, je normální mít “jen na dně”.

https://europe­ivf.com/cz/jak-skutecne-probiha-odber-spermatu/

Další odpovědi
ten který je

Šlo by to.Takový zdravotní batr také zvládá různé odborné úkony.:÷)

Justin1

Pokud vím, tak ne, chlap to musí zvládnout sám. Z pohledu těch sestřiček je to tak určitě lepší, taky chtějí mít nějaký partnerský život.

aliendrone

Koukám, že se cpeš na (možná DOČASNĚ!) Keplerem uvolněnou pozici EROTOCHLÍVÁKA!
JJ, „Hamty hamty, ať mám víc než tamty!“ – tomu rozumím a schvaluji. Nicméně uvaž, jestli si nebereš moc velké sousto. Víš jak, aby ses nezadávil. Ale byla by to MOC PĚKNÁ SMRT, usouložit se xmrti v hospodě na hromadě koksu. Toho bílého myslím. ;) :D :D

Pro zjentka přichází v úvahu jako „odběrová asistence“ VÝHRADNĚ Adam Pekar, o to se postarám! ;) :D :D

Lgee

Když to s 50% pravdepodbnosti neexistuje tak je to nějaká úchylka?

elkon

„Nacákáš“ to do zkumavky chlíváku.

Arne1

Je to samoobsluha

Viktorie II.

Elkon, v jeho věku by to nakapal.

zjentek

Viktorko ještě bys zakvílela neboj! 😜

aliendrone

Viktorie II.>>> No, hlavně aby nemusel ždímat! ;) :D :D

zjentek

Adam Pekar 🤣🤣🤣 …fůj mně je blbě…není nad to když ti u kvalitní hoňky na klinice zní v uších cosi o zastropované ceně plynu, ta to včera zase uměla prodat 🤦‍♂️, ta mládenec má skutečně zvláštní talent.