Zlatý

Od kolika let jste chodili coby děti ke kadeřníkovi? Do kolika vás tříhali doma?

http://www.super.cz/…
Doplňuji:
Protože si myslím, že ofinu v tomto věku, je dost dobře možné ustříhnout doma a není z toho potřeba mediální věc.
Ovšem, když se chce, je možné vytvořit akci i z ničeho.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mamka mě vždycky posadila na stůl v kuchyni (hodně světla!), omotala mě nějakým lajntuchem - asi abych se nemohla bránit nebo co - a ufikla mi všechny chrouny, které se mi draly do očí. Pamatuji se, jak jsem u toho schválně foukala a následně prskala, protože se mi stříhané vlasy dostaly do očí i nosu...:-)
Dělala jsem asi u toho vylepšování frizury docela brajgl, takže rodičům bylo stydno nechat mnou trápit i lazebníka... Takže kuchyňská procedura se opakovala poměrně často.

Další odpovědi:

Zlatý

Já byla u kadeřnice prvně až tak ve dvanácti. Svou první dceru jsem stříhala doma do pěti let, horší bylo, když se ostříhala asi ve třech ona sama :-) Druhou jsem stříhala jen poprvé - od jejího roku a půl už chodíme k místní kadeřnici. Malá krásně drží, ostříhaná je za chvilku a moc hezky, já to mám bez nervů. Za stříhání prcka navíc dám jen pár korun, nebo jí přinesu třeba domácí marmeládu. Chodíme k ní celá rodina.

Stříbrný

Tuším do patnácti :) Spíš nestříhali (jen tu uťaflou ofinku - parááááda :D, dlouhé vlasy u holek byly v módě. V patnácti jsem si to vydupala, a viděla jsem v životě už i hezčí věci :) Zvolila jsem to nejhorší, co jsem mohla - líbilo se mi to u kamarádky :) - jenže měla na hlavě něco jiného než já :)

Zlatý

Pokud má paměť sahá, tak od narození mne vždy stříhal holič. Stříhací strojek byl poměrně velký a hlučný stroj zavěšený na kolejnici nad křesly. Později se sice strojky zmenšily do dnešní podoby. Služeb kadeřníků a holičů jsem využíval asi do 40-ti let. Od té doby , vždy za tři týdny přijde kadeřnice k nám, a ostříhámne a zušlechtí v pohodlí domova.

Zlatý

Tak mě doma snad ani nestříhali,protože jsem snad pořád,co si pamatuju nosila delší a dlouhé vlasy,jen jednou mě teta ostříhala,protože jsem se nechtěla česat a ve škole se mi pak všichni smáli,protože teta mě vlasy vzala fakt hodně nakrátko.
Někdy po dvacítce mě mamka na požádání ostříhala znova nakrátko a od té doby průběžně čas od času chodím ke kadeřnici.
No a jen k obrázkům,kdyby tam nenapsali,že to je ta a ta,tak ji snad ani nepoznám.

Zlatý

od mala a jen u babičky jsme měly jednou dlouhý krásný vlásky a pak to šlo dolů :(
jen furt na kluka brr.. to jsme byly pěkně naštvaný ! holky nosily copy, a my furt jako kluci, ale o to víc se zas s náma ti kluci kámošili, tak to jediný mělo výhodu, ale vypadaly jsme jak ucha :))

Bronzový

od svych sesti let.hruuuza,stále na krátko me nechali strihat.

Já jsem chodila ke kadeřníkovi od malička doma mě nikdy nestříhal!!

Mne doma nestříhali, protože kadeřnicí byla skorosousedka. K ní jsem chodila moc ráda se starším bratrem, protože mne pokaždé "učesala" a já domů přišla s krásným ohonem. Ostříhat jsem se nechala někdy v 6. nebo 7. třídě a potom jsem měla dlouhé vlasy až někdy do 30 let.
Terry, největší věda se pokaždé udělá z prkotiny. Stačí se podívat na bulvár, jakých debilovin si všímá u celebrit. Normální člověk (řadový občan) by se styděl, kdyby se měl stát terčem zájmu veřejnosti pro takové pitomosti.

Vždy jsem chodila ke kadeřníkovi....nejspíš :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.