Jak moc se mám nechat ostříhat?

Ahojte, brzy půjdu ke kadeřnici a chtěla bych nějakou změnu. Nevím, jestli to chce hodně velkou změnu (úplně nakrátko) nebo jenom mikádo nebo zastřihnout konečky. Dopište kdyžtak co by mi slušelo. Budu ráda za rady :) http://instagram.com/… <<< moje nejnovější fotka.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nic moc neměnit

Doplňuji:
Co furt máte s tím mikádem? Vypadaj v tom všichni jako panáčci z Lega, naco vůbec stříhat? Dnes už to píšu podruhý, Nic nestříhej, nech to tak, jak to je, možná trochu na stranách kolem obličeje mírně sestříhat, aby to nebylo tak rovně

Další odpovědi:

Pokročilý

Velkou změnu

A proč ne změnu? Určitě bych to minimálně sestříhala po stranách.

Zlatý

Nic moc neměnit

Dokud jsi mladá, užij si dlouhé vlasy. Nech si je jen kolem obličeje sestříhat a zarovnat konečky. :-)

Pokročilý

Mikádo

Bronzový

Nic moc neměnit

Dal jsem volbu, nic moc neměnit. Vypadáte celkem dobře a pokud hrajete na kytaru veřejně, máte celkem dobré držení kytary, tak je to jedno. Mně se liíbí holky, co mají cop, nebo dva copy, vlasy si mohou stáhnout nebo rozpustit. Lidé vás berou podle činů, dějů, hudby , tedy podle toho, co máte v hlavě a ne na hlavě.
Divím se, protože vypadáte , že máte sebedůvěru, ale nedovedete se rozhodnout a dáte na rady jiných, jaký mít účes.

Stříbrný

Nic moc neměnit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.