mirrka

Jaký účes pro kluka – 7 let?

Pozdravuji. Mám v plánu ostříhat mladšího klučinu (7 let) nějak svépomoci (nejbližší kadeřnice je až v několik km vzdáleném městě) a chtěla bych vaši radu. Kluk má vzadu vlásky dlouhé téměř po ramena (na konci je má mírně kudrnaté) po bocích to měl původně kratší a ve předu má jenom ofinku. Přemýšlím jestli mu zkrátit vlásky jenom po bocích a vepředu nůžkami nebo vyzkoušet něco jiného – třeba jenom takový ocásek vzadu jako nosí některí kluci. Je to roztomilé a hlavně patrně nenáročné na stříhání a údržbu. Nemá někdo když tak nějaký tip? Děkuji moc

Nejlepší odpověď
anonym

Ty dlouhý vlasy vzadu už se nenosí, vypadá to příšerně, já bych to šmikla přes prsty na tři, čtyři cenťáky, kolem oušek vystříhat, a fešík klouček 🙂

Další odpovědi
RyuzakiKate

To je přece jasné – hříbeček/kastrů­lek/kapustička! http://static­.trololol.cz/im­g/content/1/c01bc2a2­.png i když na tom obrázku mi to připomíná dokonce patizon.
Šmarja, úplně normálně nakrátko po všech stranách stejně je to pro kluka určitě nejlepší.. Proboha hlavně né „undercut“..

quentos

to je těžký, když nevíme, jak vypadá. Každému sluší něco jiného.
(Hlavně se vykašlete na to, co „se nosí a nenosí“, je důležité, aby se to líbilo samotnému nositeli.)

da ny

Synek má nějakou představu? Chtělo by to něco velmi praktického – do školy :)
Mně se líbí krátký sestřih. Mnoho maminek používá strojek , lze nastavit různou délku.
Na cestu kšiltovka, v zimě čepice – vždy upraven.