Complex

Od koho všeho už máte autogram?

Nejlepší odpověď
Rokio

Já od nikoho.

Další odpovědi
led

od svojich rodičov a ich rodičov, od príbuzných…
od učiteliek a učiteľov,
od úradníkov na dokumentoch
od mnohých mne známych ľudí
od mnohých vám známych ľudí
ale aj od mnohých mne, ale iste aj mnohým z vás neznámych ľudí
ale aj od ľudí z celého sveta z osobných, pracovných, ale aj náhodných stretnutí
ale aj tých v knihách, ktoré sa rôznymi cestami dostali ku mne

Kepler

Autogramy nesbírám, ale účastnil jsem se besed. Při té příležitosti jsem dostal autogram od Švandrlíka a spisovatele Ludvíka Součka. Oba jsou už dávno po smrti.

Kelt

Kdysi jsem sbíral podpisy zpěváků, měl jsem Petra Ulrycha, Hanu Ulrychovou, Milana Černohouse, Pavla Lišku, další nevím a z politiků Sládka, Klause a Zemana. Taky nějaké hráče Amfory, ale to měl syn.