Zvědavý

Mohu nějakou celebritu požádat přes „internet“ o autogram?

Naši i zahraniční – víte myslím tím třeba přes Facebook, mail či dopisem jednoduše – prostě nějak takto požádat aby mi na jistou adresu poslal fotku se svým podpisem ? díky

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano je to možné.
Neříkám, že všechny celebrity, ale mají své internetové stránky, kde je třeba i adresa pro zasílání autogramů.
Takže např. u zpěvačky c.c.catch, http://www.cccat­ch.de/ a zde je contact a následné Autogrammanschrift, kde je uvedená adresa Peter Müller
Postfach: 102320
52023 Aachen

Další odpovědi
klumprt

Článek 2, odst. 3 Listiny základních práv a svobod:
„Každý může činit, co není zákonem zakázáno, a nikdo nesmí být nucen činit, co zákon neukládá.“

Pokud těch žádostí jedné osobě nebude tolik, aby to naplnilo skutkovou podstatu přečinu Nebezpečné pronásledování podle § 354 odst. 1 písm. c) tr. zákoníku (dejme tomu desítky žádostí denně po dobu několika týdnů až měsíců), tak můžeš.

briketka10

většinou mají celebrity někoho,
kdo se stará o vyřizování pošty
a mají fotky s autogramy běžně
připravený jen je pak posílají :))

gecco

Jistěže můžeš…
Otázkou je, zda ona „celebrita“ tvému příní vyhoví…
😉