lukas.zmizik

Od čeho nejzajímavějšího máte klíče?

čip se taky počítá

Nejlepší odpověď
Drap

Můj nejzajímavější klíč je od srdce jiného člověka.

Další odpovědi
marci1

Od babiččiny truhly, ve které si ukrývám svoje i některé její „poklady“. 🙂

UltraFan

No já moc zajímavý nejsem …

Jen od baráku, bytu, sklepu, schránky a skříňky ve škole 😁

zjentek

Od pásu cudnosti bývalé přítelkyně. Stejně se to neuhlídalo, to bych jí musel zamknout i hubu na zámek!

sesednizkola

Od Vysehradu

quentos

Od WC v práci – zajímavý je na něm totiž to, že tam nepasuje :{D> ale nechal jsem si ho na svazku klíčů od pracoviště, protože je hezky barevnej.

tforro

🙂 🙂 🙂
Mám celou sadu klíčů. Pasují na čtyř a šestihrané šrouby a matky. Velikost cca 6–52.
🙂 🙂 🙂

RyuzakiKate

Od zámku na kolo, kterej jsem nikdy nepoužila. A to kolo mi ukradli (ale z chodby paneláku, to si ho musel někdo vyloženě vyhlídnout, páč tam vydrželo dlouho… >.<).

Agneta

Od skrytého královského paláce, v kterém je ukryt poklad?:DDD

jpau

Mám vstupní kartu do budovy, která je mezi dvaceti nejvyššími v Praze.

Lamalam

Od skladu jedů a dalších zajímavých chemikálií.

ivzez

Při prohlídce Orlíku jsem na zemi našla starý poměrně velký klíč. Průvodce si ho
vzít nechtěl, že ho tam prý asi ztratil některý návštěvník. Tak si představuju, že mám
„ve sbírce“ klíč od nějaké tajemné komnaty na Orlíku…

Europa

Od nějakého trabanta, kterého jsem viděla stát na ulici s klíči v zapalování, od téměř všech skříní z mé bývalé školy a pak takový univerzální klíček, který pasuje do každého zámečku u deníků osmiletých holčiček :D

Luxx

klíč od BMW (ten co mám na stole)
akorát auto mi k němu chybí..

Mimozemšťan

Od tvojeho auta…stačí aby se nacházelo v mojí blízkosti a za pár vteřin jsem pryč, pánč digitál – tuhle vaši techniku mám nejradši:-))))