Nikča

Ocekavani – hodina psychologie

Ucastnim se zahranicniho projektu a jednim z ukolu je vytvorit zajimavou interaktivni hodinu psychologie na tema ocekavani (expectations). Pokud ma nekdo nejaky zajimavy napad, velice by mi to pomohlo. Dekuji

Nejlepší odpověď
Pájo

Dala by se probrat klasická témata „očekávání versus realita“ z běžného života.

student-praxe
poprvé v nové práci
zakládáme firmu, vlastní podnikání
stará práce-nová práce
přátelství-vztah-rodina
nová žena/ nový muž (obecně vztah)
první potomek (očekávání, jaký budu rodič)

pozměňovací návrh v práci (očekávání, jak jej ostatní příjmou)

odjezd do neznáma – cesta (do ciziny)… očekávání nového

Doplňuji:
Také můžete připravit debatu přímo na téma: Proč jste se přihlásili do projektu (kterého se právě účastníte), co čekáte, že vám účast přinese…