Avatar uživatele
Registrovaný

Obchod s japonskými potravinami?

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jestli neznáte nějaký obchod kde se dá sehnat řasa nori, nebo rýže na suši? (nebo obojí? :D) Děkuji moc za každou odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Takových obchodů je celá řada na různých místech. Zadej si do vyhledavače "japonské potraviny" a najdeš spoustu odkazů. Stačí si jen vybrat
http://www.japafoods.cz/

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

v Albertu...v Tesku..prostě normálnš v marketech

Doplňuji:
a rýži si nekupuj přímo na suši..ta je zbytečně drahá, ale kulatou, na sladká jídla...tu mají v marketech taky běžně...dělám doma suši hodně často, takže vím, o čem mluvím .-)


Avatar uživatele
Zlatý

http://www.japamania.cz
posílají i poštou,obchod se nachází v Olomouci,lze tam sehnat celou sadu na sushi za 425 kč a je v tom vše,co na sushi potřebuješ,včetně bambusové podložky na motání.
V Albertě jsem viděla malou a velkou sadu(na malou a větší porci sushi,cena malé do 250kč,cena velké sady kolem 400,ale nezdálo se mi to výhodné).
Když jsem si sama propočítávala položky na výrobu doma,cena byla též kolem 400 po jedné položce,ale je třeba polítat více míst,protože v jednom třeba Albertě to mají a ve druhém ne.


Avatar uživatele
Bronzový

Nepíšeš město, takže za Prahu http://www.susi.cz a http://www.japan-eshop.com

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

Funna

kupovat sadu je úplně zbytečné...je to moooc drahé...a albertu mají řasy 10 kusů za 50 korun...rýže stojí půl kila zhruba 30 korun...a pozor...v řasách je hodně jódu, takže doporučená denní dávka je v podstatě jedna řasa...když to budeš dělat, řasu rozděl na půlky, protože je veliká...podložka se dá normálně vyrobit ze špilek a provázku...takže je taky za pár korun...a nezapomeň na wasabi...to je sice taková malá tuba za 50, ale vydrží to hodně dlouho, protože je to fakt hodně ostrá potvůrka .-)...takže jedna porce (20 kousků) vychází, podle toho co do toho dáš za náplň (já to dělám s uzeným lososem), tak na 40 korun....

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.