Bednaricek

O jaký zdravotní problém se může jednat?

Vím, že toto není vyloženě lékařská poradna, ale možná má někdo zkušenost. Samozřejmě vím, že nejlepší by bylo zajít k lékaři. Jedná se o toto: nepravidelně se tvoří boulička o tvaru kuličky hrachu mezi zadkem a pohlavními orgány – vždy na stejném místě. Stává se to prý nepravidelně. Většinou ale minimálně jednou do měsíce a to cca poslední rok. Tato boulička nebolí, dokud nepraskne. Občas bývá tvrdá, někdy měkká. Po několika dnech (cca 3) praskne, vyteče krev (prosákne i spodní prádlo) a dostaví se silné bolesti cca na 1 den. Známý mě požádal, zda-li se nemohu někde poptat. Je takový ten typ člověka, kterého k doktorovi jen tak nedostanete. A ano, je to jeho hloupost. Předem děkuji za každou rozumnou odpověď. Dle mého tušení to může být – naprosto cokoliv.

Nejlepší odpověď
cynique

Nejspíš nějaká perinealní cysta, fistula, nebo tak něco. Na chirurgii s tím!

Další odpovědi
mosoj

Vnější hemeroidy.

ivzez

Jestli mu chcete pomoci,
přesvědčte jej, aby šel k lékaři.

Nic jiného nemá smysl.