Avatar uživatele
pusinka50

O čem sníte, že byste si ještě chtěli pořídit?

Myslím z materialistického pohledu. Ať je to automobil, domeček, dovolená nebo děti......co je vaším snem, který byste si v životě chtěli prožít?
Já bych chtěla ještě jednou do Paříže, k moři a automobil značky Hyundai a pak vnoučátka:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, anonym před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Když bude člověk zdráv pořídí si lecos. Protože vše se odvíjí od zdraví- sice se říká zdraví si nekoupíš, ale není to pravda.
Já si sny většinou plním – nemám takový ,který nelze splnit. Když to vezmu odzadu tvoje přání – tak je mám splněný ,jen tu Paříž ne – taky bych tam jela, letos na ní nedojde to vím předem, protože radši jedu k moři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dlouho jsem uvažovala, co je můj nejtajnější a nejnepravděpo­dobnější sen, pokud jde o možnost jej realizovat.
Ráda bych se ještě jednou podívala do Afriky. Chtěla bych vidět znovu Zambii nebo Malawi. Když to ale nepůjde, přežiju to. ☺

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Já už si přeji jen dubovou rakev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

uplnoou svobodu cestovani....­.........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dj.david1234

Ve svých 20 letech si toho můžu přát ještě hodně, ale…
Kde na to brát peníze? Co mám to mám..
Ke šťastnému životu už chci jen mimčo a nějaké normální zdravý 🙂

To ostatní není důležité..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pavla233

Já sním otom až mi skončí hypotéka.. Na internetu jsem dostala dotazník, jedná se tam o : internetové obchody versus kamenné. Vyplnila jsem ho, je to celkem zajímavé, nejenom tam můžete zdělit svůj názor, je tam i losování i slevový kupon … je to od 18 let!! tady je http://online-dotaznik.forme­es.com/f/inter­netove-nakupy/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

AV30

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Drape, to snad ne, nikomu se nechce umřít:-(
badisko: vždyť máš úplnou svobodu cestování, jen stačí mít na to pořebné „svobodné“ peníze

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

očko: já bych taky chtěla do Afriky, to jsem zapomněla zmínit, do savany, do stepi a sledovat ta divoká zvířata a nemít pojem o čase:-)
Hanulko: zdraví si nekoupíš, já zdravá nejsem a kdybych věděla, kde se zdraví dá koupit, tak už zdravá jsem. Akorát doufám, že až se má situace zklidní, najdu své zdraví sama v sobě, hlavně potřebuji duševní pohodu a klid

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Afrika je opravdu úžasná. Jenom sloni mne zklamali. Na ty jsme nenatrefili, ale bylo jasné, že krátce před námi po cestě přešli. Ty hromádky, co tam po nich zůstaly, byly čerstvé.
Hanulce se nedivím, pokud člověk nepozná rovníkovou Afriku na vlastní oči, tak mu to nic neříká. Úžasní jsou tamější černoši. Klid, žádný chvat a nervozita – i na silnicích. Fungují bez stresů, a ono to kupodivu jde.

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Právě o tom to je, o tom úžasným klidu, o nespěchání, o zapomnění o čase a jen ta zvířata.....já bych potřebovala zrušit hodiny a čas, to není nic pro mě. Očko, tak já nebudu rekonstruovat chalupu a za ty peníze pojedem spolu do Afriky, co říkáš:-) 🙂

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

To ti opravdu přeji tu duševní pohodu a klid , z tvých řádek cítím, že ji nemáš – promiň mi mou upřimnost. Nesmíš vše hrotit a vše půjde hladce .
Já tedy po Africe netoužím – nikdy jsem tam nebyla .

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Víš, já nehrotím, naopak mám pocit, že nic nestíhám, je toho na mě nějak moc, co se odstěhoval kluk, ten aspoň chodil ven se psem a vytíral a luxoval a já teď s tím stěhováním toho mám nějak psychicky moc. Snad se to zlepší, musí.....

před 4065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Pusinko, je to jen momentální vyčerpání, které časem vyšumí a najdeš v sobě dost síly i na jiné činnosti, které tě zatím ani nenapadly. Věř mi, určitě bude líp 🙂

před 4064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek