jsemjá

Poradili byste mi, o čem napsat text mé nové písničky?

Melodii mám propojenou s molem i durem.

O čem byste mi poradili napsat text mé nové písničky?

Nejlepší odpověď
annas

O přátelství.

V anketě chybí možnost JJiná odpověď.

Inspirujte se radami v archivu

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=o+%C4%8Dem+nap­sat+p%C3%ADse%C5%88+si­te:www.odpove­di.cz&client=fi­refox-b-d&sa=X&ved=2a­hUKEwi19I6OjKDtA­hUP3IUKHV5bDJ4QrQI­oBHoECAMQBQ&biw=1112­&bih=854

Pokud chcete, aby píseň byla upřímná a je určená pro vás, měla by vycházet „ze srdce“. Pokud máte nápad, tak hned text hoďte na papír a pak zapište do not. Nebo naopak.

Měl byste se zeptat ve svém blízkém okolí, tedy těch, kdo vás znají.

do-re-mi-fa-sol-la-si.

Další odpovědi
Mr. Marek

O smyšlené postavě (např. Franky dlouhán).

👍

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.