Pokročilý

Nová tiskárna :-(

Můžete mi prosím poradit, Dnes jsme zapojili novou tiskárnu Epson Stylus SX125, kopírka funguje , ale tiskárna ne.V čem může být problém ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Dobrý večer,no napadá mě tak za a)zkontrolujte jestli máte všechny drivery pro tiskárnu nainstalované z CD nebo stahnuté z internetu za b) zkontrolujte jestli máte USB připojeno k PC nebo wifi z tiskárny k PC ,pokud ani toto nepomhlo a nefunguje to ,tak nejlepší způsob je reklamace!

Další odpovědi:

Zlatý

Když se napíše jednoduše "kazeta", je to taky správně :-). V ochranných fóliích to být nemůže, protože by nefungovala ani kopírka. Zkontrolovat vložení papíru a připojení USB. Mám Epson Stylus SX 110, to by mělo být podobné a na přiložených CD-R je i manuál, kde je celý postup při instalaci popsán. Pokud je všechno OK a tiskárna stejně nefunguje, tak zbývá jen ta reklamace.

Nezůstaly na kartuších ochranné folie?

Zlatý

czechrapsind ode mě dostal palec za kartuše, kterou zaměnil s kártridží http://cs.wikipedia.org/…
Je to borec na kopec! :-)

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/K artu%C5%A1

Zlatý

Zapojit nestačí !!!!

Musí se také nainstalovat ovladač, buďto z přiloženého CD nebo z firemních stránek na netu !!
Pozor! Některé tiskárny při instalaci ovladače musí být připojené a zapnuté !!

V poslední době stačí připojit tiskárnu a zapnout přístup na inet. Tiskárna si ovladač stáhne sama. Nevím ale jestli to umí Váš Epson, takže bych si ten ovladač raději našel sám podle typu tiskárny, nebo jistěji z toho CD.

Diskuze k otázce

Pokročilý

eva

Děkuji všem za rady, všechno je správně nainstalované, pro jistotu jsem si pozvala i známého který se počítači zabývá, ale tiskárna nic :-(. Takže nezbývá než reklamovat :-(.

Zlatý

mosoj

Děkuji ti , že jsi dala vědět jak se věci vyvíjí.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.