eva

Nová tiskárna ☹

Můžete mi prosím poradit, Dnes jsme zapojili novou tiskárnu Epson Stylus SX125, kopírka funguje , ale tiskárna ne.V čem může být problém ?

Nejlepší odpověď
tyrox

Dobrý večer,no napadá mě tak za a)zkontrolujte jestli máte všechny drivery pro tiskárnu nainstalované z CD nebo stahnuté z internetu za b) zkontrolujte jestli máte USB připojeno k PC nebo wifi z tiskárny k PC ,pokud ani toto nepomhlo a nefunguje to ,tak nejlepší způsob je reklamace!

Další odpovědi
Sůwa

Když se napíše jednoduše „kazeta“, je to taky správně 🙂. V ochranných fóliích to být nemůže, protože by nefungovala ani kopírka. Zkontrolovat vložení papíru a připojení USB. Mám Epson Stylus SX 110, to by mělo být podobné a na přiložených CD-R je i manuál, kde je celý postup při instalaci popsán. Pokud je všechno OK a tiskárna stejně nefunguje, tak zbývá jen ta reklamace.

anonym

Nezůstaly na kartuších ochranné folie?

Alesh

czechrapsind ode mě dostal palec za kartuše, kterou zaměnil s kártridží http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Car­tridge
Je to borec na kopec! 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kar­tu%C5%A1

mosoj

Zapojit nestačí !!!!

Musí se také nainstalovat ovladač, buďto z přiloženého CD nebo z firemních stránek na netu !!
Pozor! Některé tiskárny při instalaci ovladače musí být připojené a zapnuté !!

V poslední době stačí připojit tiskárnu a zapnout přístup na inet. Tiskárna si ovladač stáhne sama. Nevím ale jestli to umí Váš Epson, takže bych si ten ovladač raději našel sám podle typu tiskárny, nebo jistěji z toho CD.

eva

Děkuji všem za rady, všechno je správně nainstalované, pro jistotu jsem si pozvala i známého který se počítači zabývá, ale tiskárna nic ☹. Takže nezbývá než reklamovat ☹.

mosoj

Děkuji ti , že jsi dala vědět jak se věci vyvíjí.