nikolkap

Nová tiskárna-problém!!

Koupili jsme si novou bezdrátovou tiskárnu a když jsem ji instalovala,tak jsem si měla zapsat kód abych tu tiskárnu mohla „propojit“ s počítačem.Ale jak jsem tam potom ten kód měla zadat,tak jsem zjistila,že jsem si ho špatně opsala.Co teď?

Odpovědi
cochee

Kód snad nebyl přítomen pouze v okamžiku instalace na obrazovce. Nemáš náhodou v balení kartičku? Teď jsem kupoval bezdrátovou kameru a kód k připojení jsem měl v balíku na kartě.