Stříbrný

Nosíte u sebe (nebo na sobě) něco, na co máte 'citovou vazbu'?

Mluvím třeba o prstýncích, řetizcích, nějakého talismanu v kapse, či tetování, cokoliv. :-)

Já třeba nosím dvě černé kůžičky na krku, na jedné mám půlku prstýnku od bývalé nejlepší kamarádky, na druhé přívěšek z jedné z dlouhých cest k vlakem. A ještě nosím stříbrný řetízek s přívěškem, který jsem dostala od osoby, na které mi velmi záleží..

I vy máte něco podobného, nebo u sebe nic takového nepřipouštíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už léta dráp z medvěda,který musel být zastřelen,kvůli lidské blbosti.

http://img.nadapenny.com/…

Další odpovědi:

Bronzový

Nosím takový náramek, protože věřím, že mi přinese štěstí... Jinak spím s plyšákem, kterého jsem dostala od osoby, kterou mám ráda. :-)

Vymykám se z dnešní společnosti a nenosím u sebe nic takového. Asi k vám nepatřím. - Když někdo ztratí kousek zlata, mrzí ho to, když nenalezne. Proč bych měl ztrácet kus materiálu? Vše cenné je nošeno jinde. V paměti, vzpomínkách, v srdci. Ale i odtud se dá ukrást.

Zlatý

Ano. Nosím to pořád, prakticky od narození (tedy od chvíle kdy jsem se zvedl na své nohy), ale nenosím to viditelně (až na výjimky)

Zlatý

Na levé ruce mám snubní prstýnek, na pravé zásnubní, na krku řetízek s přívěskem, který jsem dostala "za Gitulku", náušnice byly dárkem ke 30, hodinky od manžela... Ano, mám tyhle věci ráda, nerada bez nich opouštím dům. Když musím do nemocnice, jejich příkaz: Sundat šperky - pro mne není jen je odložit, loučím se s nimi jako s talismany...

Diskuze k otázce

Bronzový

ondra07

Já nosím takový náramek na suchý zip, který sundávám, jenom když jdu do sprchy.Mám ho moc rád a přináší mi štěstí, protože je z Řecka. A vždycky jak jedu do Řecka tak si ho tam koupím nový.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.