Filip84

Nosíte raději sukni, nebo kalhoty? 😃

Otázka je dedikována primárně pro ženy opačnýho pohlaví. Jinými slovy: pokud někdo nenosí sukni, nebo pléd (prostě: spodek, ve kterém není roura pro každou hnátu zvlášť ale jedna roura pro obě hnáty), jeho odpověď na otázku je irrelevantní, bez ohledu na pohlaví.

Definice sukně pro toto: něco, co zakrývá zadek, a případně i nohy😅 (ale není nutné! 😎) a má to jednu „rouru“ pro obě nohy, ne „rouru“ pro každou nohu zvlášť. Tj. sukně, mini, maxi, střední délky, pouzdrová, áčková, plísovaná, zavinovací, dvě zástěry přes sebe, jako u valašskýho kroje, kilt, hakama, nebo cokoli podobného.

Definice kalhot pro toto: něco, co zakrývá zadek a nohy (alespoň kousek nohou 😅) a má to dvě „roury“, každou pro jednu nohu. Tesilky, džíny, kraťasy, mini kraťasy, tříčtvrteční kalhoty, kalhotová sukně / sukňové kalhoty, samurajská hakama, nebo cokoli podobného.

Co nosíte raději, pokud si, tedy, můžete vybrat? 😃

P. S. Na obrázku je ukázáno, jak může také vypadat sukně; zdroj obrázku je tady: https://www.sa­tysukne.cz/cer­na-kolova-sukne-alice--prodlouzeny-zadni-dil/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rokio

Kalhoty.

Na prvním stupni ZŠ jsem jednou na besídce byl převlečený za princeznu, protože jsem si chtěl ze sebe udělat legraci. Jako princezna jsem měl pochopitelně sukni.

Raději ale nosím kalhoty.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Kalhoty.

Kalhoty, ale dnes pánové se sukní jsou „trendy“, ne? 🤪🤪

led

Filip84, prosím, definujte, čo, kto je to žena opačnýho pohlaví
Máte na mysli (biologickú) ženu, alebo transmuža?

Filip84

led: 100+1× jsem to tu napsal. „Kdo stál chvíli opodál, stojí tam dál“: sorry, jako! To není spací vagon!

P.S. Že někdo nezná Haló, Haló (UK, 1982–1992) chápu: každý jsme orientováni na jiný druh umění. Nebo „umění“. Nebo humoru. Nebo „humoru“. Ale nebudu tu psát něco 100× dokolečka dokola. 🤦‍♀️

Taky mám jen jednu trpělivost a frustrační odolnost! 😅

Jo a, inter alia, já nepotřebuju vědět, abys Ty věděla – sorry, jako! – jsme na jiný frekvenci. 🙃

Filip84

Rokio🤪: „Otázka je dedikována primárně pro ženy opačnýho pohlaví. Jinými slovy: pokud někdo nenosí sukni, nebo pléd (prostě: spodek, ve kterém není roura pro každou hnátu zvlášť ale jedna roura pro obě hnáty), jeho odpověď na otázku je irrelevantní, bez ohledu na pohlaví.

Máš doma sukni, kilt, hakamu, atp. a oblékáš si to pravidelně? Zjevně ne. Tak proč odpovídáš? Pokud nosíš jenom kalhoty, Tvá odpověď k ničemu není – 99.99999999999­9999999999999999% chlapů nosí jenom kalhoty, proto ten úvod. 🙄