lukas.zmizik

nosili jste si do školy tajně vlastní hračky z domů? a dělá se to ještě dnes?

Nejlepší odpověď
redy

Ne to mě ani nenapadlo
.............­.............­.............­....
kámošin kluk chodí do školky a mohl si nosit jednu malou hračku ( nosil si Mekqvina nebo Buraka) ale teď co chodí do velkýho oddělení už si hračky nesmí brát.
To je nařízení školky.
mám to ale zdruhý ruky tak nevím

Další odpovědi
beer

Jasně, jako dítě v kapse neustále kuličky na cvrnkání, jako klučisko větší pak kudlu a prak.
Nebylo to přímo do školy, ale cestou tam a hlavně zpět veledůležité ))

marci1

Hračky ne, spíše knihy.
Od známé jsem slyšela, že děti v 1. třídě ZŠ si mohou v současnosti do školy nosit drobnou hračku. Ale jestli je tomu tak ve všech školách, nevím. Ale aspoň trochu se škola stala pro děti „jako doma“. 🙂

itom82

No už nějaký čas nestuduji ale hračky sem nosil a asi neznám v okolí nikoho kdo by to nedělal
Jinak přítelkyni mám učitelku na prvním stupni a děti hračky nosí pořád. I když hračky v dnešní době sou trošku jiné. Už v první třídě mají děti mobil, mp4ky a různé vymoženosti téhle doby. Kam se hrabeme my s angličákama, jojem a bůh ví s čím vším sme chodily :D

anonym

Nosím si stále něco, od ´školy´ – MP3 (hračka), PowerBall (´posilovátko´, hračka), kus špagátu, nůž…
Starého psa staré kousky neodnaučíš…
😉

Nuk nuk

Nedělala jsem to příliš často, ale párkrát ano. Byla jsem svého času první a na pár let jediná, kdo v té době vlastnil panenku Barbie a tu jsem prostě do školy vzít MUSELA, že ano :D

Dnes nevím, jak do školy, ale do školky si můj syn nosí hračky naprosto běžně a dělají to všechny tamní děti.

KawiiBoo

Sem v 7. třídě a kámoš pořád tahá nějaký ty hračky z kinder vajíčka takže :D
Potom ostatní ňáký ty kola na prsty (nevim jak se tomu říká je to BMX) a tak :)
No a potom MP3, MP4, mobil a taak :D jako myslím, že od první jsme se moc nezměnily až na ty mobily noo :D
Takže pořád se nosí hračky bez ohledu na věk 😉