pusinka50

No, nedá mi to, vážené dámy. Vznesla se tu od Nikolky otázka a reagovali na ni jen muži.

Ale mohli se zde vyjádřit ke své vlastní váze a nikdo to neučinil, proč ten dotaz vztahují okamžitě k váze partnerky a ne ke svojí váze?
Tak poprosím vážené dámy k odpovědi,Tady je ta otázka '' . Vadí vám u mužů pár kilo na víc ?

Nejlepší odpověď
briketka10

já nemám partnera, ale vždy byl štíhlý
pupkáče bych asi nechtěla hlavně né
takovýho co má ten pupek od píva víš :-/
Doplňuji:
vážím 56kg a hledám jiné vlastnosti, abychom
si rozuměli, ale po dlouhodobém vztahu se těžko
nachází osůbka s kterou si padnem do oka :o)

Další odpovědi
Drap

Neodpovídal jsem u Nikolky, ale odpovím zde. Váha, nebo pár kilo navíc pro většinu lidí, jak i z minulé otázky patrno, nic neznamená. Spíše naopak.
Nikolka je však trochu odlišný příklad. Nikolka ještě nestačila dospět, a díky své zálibě v jídle, jak sama dčíve uveedla, se dopracovala již ke 115 kg. A dá se u ní předpokládat, že její objem nadále poroste.

Alesh

Ale pusinko, ženám přeci nejde o vzhled. Ženy zajímá jen jestli je to hodný, slušný charismatický chlapec, ani nemusí být bohatý.
Nakonec ale tomuto chlapci uteče s vypelichaným jezevcem v Mercedesu s milióny na účtě. 🙂
Doplňuji:
briketko, umíš vařit? 🙂

iceT

Ne nevadí mi kila navíc,můj přítel je mnou vykrmen skoro do sta kil,ale je vysoký a má dost široká ramena,takže se to na něm ztratí.Já jsem na tom hůř.

anonym

Něco navíc mi nevadí. Sama ideální váhu nemám, tak ji nečekám ani jinde. Zvláštní ale je, že muži si většinou své nedostatky nepřipouštějí, ale u partnerky jsou tak kritičtí, jako by sami byli úplně dokonalí. Stačí se podívat, co všechno se je schopné přihlásit na seznamky. Ale to platí jak pro ženy, tak pro muže.
Ani štíhlý člověk nemusí být hezký.
Krásu člověka tvoří vše to, co je tím konkrétním člověkem. Fyzický vzhled není zdaleka všechno.

hanulka11

Nikdy jsem nehledala modely – vždy sympaťáky , takové vysoké sportovní typy a ty tu nadváhu nemívají ,že ? Manžel je dá se říct skoro stejný, jako když jsme se poznali. Jinak mohu říct- znám v okolí silnější chlapi a jsou velmi srdeční a bezvadní myslím, že jsou milejší než nějací vychrtlíci.

honza19hk

otázka je co pro toho dotyčného znamená „pár kilo.“

helcaify1

Muže s pivasem nikdy :) ale vysportovaného také ne. Musí být tak akorát.

Damiana

Přesně to vystihl honza19hk. Každému přijde „hubené a tlusté“ něco jiného. Mě osobně se lidí chlapská postava – typ Costnera, Crowea, Hankse. Ten, kdo obdivuje Micka Jaggera by jistě nesouhlasil s tím, že podle mě jsou to hoši „V normě“. Nic mi neříkají moc velcí chlapi, ale to bude tím, že mám sama 178cm, takže, když se „to“ točí kolem mé výšky, je to tak akorát. Malý střízlík bez pořádných ramen nebo obrovský pupkáč sice mohou být fajn společníky, ale pokud hovořím o prvním dojmu, za mě: Ne. Jo, a svalovci, na kterých je vidět, že ta figura není přirozená, z pravidelného sportu, ale vydřená v posilovně a možná „dotažená“ nějakým tím zobáním, tak to už je spíš úlet. Taky jsou často plešatí, protože to je následek steriodů. A holá hlava, tak ta mi tedy sexy nepřijde ani náhodou. Spíš dokonalý odpuzovač.
Za mě: široká ramena, rovné nohy, pevný zadek. Ale celkově spíš mohutnější, zpevněná postava – žádný špek a sádlo, protože to znamená lenocha a žrouta. a s takovým bych se nudila. Můj názor.

briketka10

Alesh,
a ty jó ?? co máš rád ??

Alesh

hlady neumřu 🙂
co umíš? 😉

briketka10

a kde bydlíš ??

Alesh

U Rumcajse 🙂

briketka10

myslíš v Jičíně ?? tak to já v Pardubicích
městě perníku a zítra bude kančí ragú :o)
to bude vařit moje sestra, od kolegy
v práci koupila výhodně krásnou kejtičku
a já si dám stejně jen malinko, jím jako
vrabeček :))

Alesh

Myslím u Jičína. Jako správnej kaňour mám rád kaňoury. 🙂 Ale můžu i ptáčky – kuřátko, husičku, kachničku, krůtičku, koroptvičku,…

briketka10

Hmm, tak to já nemám velkou troubu
jen MW, velkou pánev s poklicí tam se,
ale opeřenci daj opíct dobře, většinou
si ale smažím krkovičku na sádlíčku tu
mám ze všeho nejradějc k tomu okurku,
nebo cibuli brambory ve šlupce a hodně,
hodně majolky :o)
co mám hodně ráda je řízeček z králíčka ách..
a vařený krůtí masíčko to je moc dobrý jedla
jsem ho jednou u moravský tety velká mňamka :))
i „sojový maso“ zvládnu s vepřovými kousky
je to dobrý a není poznat, že tam je nějaký jiný..