1popelka1

Neznáte někdo tuto písničku?

V minulosti jsem si všimla, že Miroslavst vkládal italskou (é) písničku(y), neznáte někdo třeba tuto?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hleda-se-nazev-pisnicky

Miroslavest, fajn, že jste tady…
Doplňuji:
Opravdu jako děti na písečku … naštěstí se najdou jiní, kteří dokáží odpovědět bez ohledu na to, kdo se ptá

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tuto písničku neznám a Miroslavst také ne. Je naštvaný a odpovídat nebude.

Další odpovědi
Miroslavst

Ne to je moje bábovička, moje, moje a nedám.
(No, è la mia torta, mio, mio, e non lo farò.)
Abych však nebyl ten zlý, podělím se, přestože vám nikdo jiný neodpověděl nebo ano, ale jinak.
Písničku jsem hledal, ale bohužel nenašel.