Bronzový

neznáte někdo něco proti revma v tomhle počasí to jsou zážitky-babské rady

Doplňuji:
Díky vyzkouším vše.Už jsem uvažoval,že se na půl dne nechám zakopat po krk do koňského hnoje prý to starým sedlákům pomáhalo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mám problémy s artritidou, a na tu i na revma je výborným prostředkem česnekovooctové mazání.
Oloupe se hlávka česneku a stroužky se přelijí asi 1 deci horkého octa. Nechá se to odstát, potom se rozměklý česnek rozmačká a osladí 1 lžící medu. Tahle kaše se nacpe do špičky staré ponožky a bolavé místo se tím "sajrajtem" každé ráno potírá. Uchovávat doporučuji v uzavíratelné sklenici, protože ta medicína pěkně zapáchá. Ale funguje.
Dobré je ještě léčebný účinek posílit pitnou kůrou. 2 deci horké vody se rozmixují se lžičkou medu (já dávala raději o něco víc), lžičkou octa a s třetinkou lžičky rozmixovaného česneku. Je to docela lahodné pití a dobře se po něm usíná.
Je to k nevíře, ale vážně to spolehlivě zabírá.
Doplňuji:
To nemusíte. Ten česnek bude stačit. Buďte ale v pohodě, mazání je opravdu cítit jenom česnekem, a to ještě v přijatelné míře.
Mám to odzkoušeno a vážně to spolehlivě zabralo. Já tomu nevěřila, ale přesvědčily mne výsledky.

Další odpovědi:

Zlatý

Pomáhá mi mast z trávy /konopí/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.