Avatar uživatele
vlk samotař

neznáte někdo něco proti revma v tomhle počasí to jsou zážitky-babské rady

Doplňuji:
Díky vyzkouším vše.Už jsem uvažoval,že se na půl dne nechám zakopat po krk do koňského hnoje prý to starým sedlákům pomáhalo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? terry, Damiana, briketka10 před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mám problémy s artritidou, a na tu i na revma je výborným prostředkem česnekovooctové mazání.
Oloupe se hlávka česneku a stroužky se přelijí asi 1 deci horkého octa. Nechá se to odstát, potom se rozměklý česnek rozmačká a osladí 1 lžící medu. Tahle kaše se nacpe do špičky staré ponožky a bolavé místo se tím „sajrajtem“ každé ráno potírá. Uchovávat doporučuji v uzavíratelné sklenici, protože ta medicína pěkně zapáchá. Ale funguje.
Dobré je ještě léčebný účinek posílit pitnou kůrou. 2 deci horké vody se rozmixují se lžičkou medu (já dávala raději o něco víc), lžičkou octa a s třetinkou lžičky rozmixovaného česneku. Je to docela lahodné pití a dobře se po něm usíná.
Je to k nevíře, ale vážně to spolehlivě zabírá.
Doplňuji:
To nemusíte. Ten česnek bude stačit. Buďte ale v pohodě, mazání je opravdu cítit jenom česnekem, a to ještě v přijatelné míře.
Mám to odzkoušeno a vážně to spolehlivě zabralo. Já tomu nevěřila, ale přesvědčily mne výsledky.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vlk samotař Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pomáhá mi mast z trávy /konopí/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek