vlk samotař

neznáte někdo něco proti revma v tomhle počasí to jsou zážitky-babské rady

Doplňuji:
Díky vyzkouším vše.Už jsem uvažoval,že se na půl dne nechám zakopat po krk do koňského hnoje prý to starým sedlákům pomáhalo.

Nejlepší odpověď
anonym

Mám problémy s artritidou, a na tu i na revma je výborným prostředkem česnekovooctové mazání.
Oloupe se hlávka česneku a stroužky se přelijí asi 1 deci horkého octa. Nechá se to odstát, potom se rozměklý česnek rozmačká a osladí 1 lžící medu. Tahle kaše se nacpe do špičky staré ponožky a bolavé místo se tím „sajrajtem“ každé ráno potírá. Uchovávat doporučuji v uzavíratelné sklenici, protože ta medicína pěkně zapáchá. Ale funguje.
Dobré je ještě léčebný účinek posílit pitnou kůrou. 2 deci horké vody se rozmixují se lžičkou medu (já dávala raději o něco víc), lžičkou octa a s třetinkou lžičky rozmixovaného česneku. Je to docela lahodné pití a dobře se po něm usíná.
Je to k nevíře, ale vážně to spolehlivě zabírá.
Doplňuji:
To nemusíte. Ten česnek bude stačit. Buďte ale v pohodě, mazání je opravdu cítit jenom česnekem, a to ještě v přijatelné míře.
Mám to odzkoušeno a vážně to spolehlivě zabralo. Já tomu nevěřila, ale přesvědčily mne výsledky.

Další odpovědi
Drap

Pomáhá mi mast z trávy /konopí/