Cesnek

Neznáte nějaký opravdu dobrý citát??

Doplňuji:
např. o životě apod…

Nejlepší odpověď
annas

Citáty o životě – musíte si vybrat sám. Každému se líbí jiný, je dané i věkem..

https://www.go­ogle.cz/search?q=cit%C3%­A1ty+o+%C5%BE­ivot%C4%9B&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Všehochuť např.

http://cituj.cz/Ci­taty/kat.aspx
Doplňuji:
"Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.“
John Lennon

„Život je jako hodina matematiky. Sčítáš, odečítáš, dělíš, násobíš. Najednou uděláš chybu! Chceš ji opravdit, ale POZDĚ! ZVONÍ!“

" Život vždycky stál a stojí a bude stát za to, aby byl dožit. Ono se s ním popravdě ani nic víc dělat nedá."

Další odpovědi
osamělývlk

Na jaké téma? Já citáty sbírám 🙂
Doplňuji:
Tak třeba:
„Mít ve všem pravdu je spolehlivou známkou hlouposti“ (Michel de Montaigne)
„Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.“ (T. Roosevelt)
„Celá armáda těch, kteří mluví, nepřemůže jednoho, který jedná.“ (R. Francois)
„Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.“ (?)
„Nikdy nesuď člověka za jeho činy, dokud jsi nebyl na jeho místě.“
To je jen pár – já jich mám celý sešit…

quentos

„Učenej z nebe nespad, ale tady jako by blbce shazovali.“

(připisují to M. Zemanovi, ale mám dojem, že je to ještě staršího data)

hanulka11

Nevím zda bude pro tebe opravdu dobrý- ale mně se líbí

Nedostatek času neexistuje. Všichni máme dost času, abychom mohli udělat všechno, co opravdu udělat chceme

Alan Lakein

LejdyTerr

Je zvláštní, že nejvíce nám ubližují ti, kteří slíbili, že to nikdy neudělají..... Autora neznám:-)

redy

Vypisovat je nebudu ale doporučím jednu knihu,O umění,o vzdě­lání a o moudrosti
napsal Václav Dušek.

Aforismy,bonmo­ty,citáty

johana 56

„Největší umění na světě je…
naučit se milovat život a milovat ho také tehdy,i když se nám zdá nesmyslný.
Neboť…život je vše.“

manon

Nežádej od života mnoho, protože čím víc žádáš, tím méně dostaneš… (Tolstoj)

osamělývlk

Jo,a hodně citátů je na www.wikicitaty.cz