vojtináč128

Nevzali mě ani na jednu střední školu, co teď? (Praha)

Zdravím,
Podal jsem si přihlášku na 2 obory na jedné konkrétní střední škole. Bohužel mě ani na jeden nevzali a s odvoláním to nevypadá dobře :( Proto se ptám, nevíte kde mohu zjistit (popřípadě kdy, pokud tyto informace ještě nejsou dostupné) na jakých středních školách je ještě volno? Někdo tvrdil, že se volá na úřad, nevím co je na tom pravdy.
Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
ivzez

Úřad můžeš zkusit, ale podle by bylo lepší
se informovat přímo ve školách, o které máš zájem.

Času moc nemáš a ne všechny školy vypisují druhé kolo přijímacího
řízení. Správně by měl úřad mít informace o všech školách, ale vzhledem
k nedostatku času radši nespoléhej na to, že všechny školy vše stihnou.

Další odpovědi
Klaproth

Jdi se vyučit nějakému řemeslu. Nezaměstnaných středoškoláků je dost.