martinecek20

Nevíte proč mi ukazuje antivir že je tato stránka http://adf.ly/8IjuS zavirovaná ?

proč to děšá , vadí mi to

Odpovědi
arygnoc

odinštaluj antivir.
Načo ti je, keď ignoruješ jeho výstrahy?

Antivir ti ukazuje, že je zavirovaná. Tým to hasne. Radšej by som na ňu nechodil.

Lucijej

Třeba to bude tím, že tam něco číhá a bakterie to nebude ;o)

led

Kvalitný antivír kontroluje všetky sekvencie na stránke a hodnoti ich nezávadnosť. Ak najde niektorú podobnú tej v jeho databáze, zobrazí výstrahu a čaká, podľa nastavenia, čo má s ňou robiť.

martinecek20

arygnoci mysli,ten web je můj tak jako nechápu co tam může bejt jako vir…