martinecek20

arygnoci mysli ten web je můj tak jako nechápu co tam může bejt jako vir…

Nejlepší odpověď
arygnoc

nemienim sa na ten web pozerať, ale:
pokiaľ tam máš obrázky (alebo čokoľvek okrem textu) a v niektorom tom obrázku je podozrivá sekvencia, antivir ho vyhodnotí ako hrozbu.
Vymeň obrázky (alebo čo tam máš) trebárs za iný formát a uvidíš.
Prípadne kontaktuj správcu hostingu.

Musíš klásť otázky PRESNE, len tak dostaneš dostaneš SPRÁVNU odpoveď.
Aj pýtať sa (správne) je umenie.

Prajem veľa šťastia s odstránením problému.

Další odpovědi
MrGandy

Já bych se toho tak nebál. Dneska antiviry (asi pro jistotu) už všechno označují, jako vir. Nechte si to projet na nějaké poradně od odborníka.

Ale někteří chytráci neotvírají vůbec nic… dostají flashku, ale antivir ji označí, jako zavirovanou. Dostanou maila a zase ho označí jako zavirovanou.

Jinak, co máte za antivir?