david22

Nevíte někdo, proč se odmlčela IK ?

Doplňuji:
Jak jako ostatní? Každý tu končí pokaždé z jiného důvodu. Výše zmíněný arygnoc zřejmě formou protestu proti zdejším poměrům.

A schází tu oba dva – IK i arygnoc.
Oba měli dobré otázky i odpovědi :(

Nejlepší odpověď
anonym

IK mi chybí taky. Měla několikrát po zavedení nové verze do praxe problémy s připojením. Potom se jí nelíbilo, co se tu děje. Pravý důvod by nám ale musela napsat ona sama.
Chybí jich tu mnohem víc. Pár registrovaných občas nahlédne a hezkých pár desítek dá někdy nějakou odpověď a potom tu zase dlouho nejsou. Proč asi? Každý k tomu nějaký důvod má. Pokud by pokládali za nutné nám příčínu oznámit, tak by to nejspíše udělali.

Další odpovědi
anonym

Nestačí prostě vzít na vědomí, že je období prázdnin a dovolených, kdy většina lidí cestuje?
Jinak se můžeš zeptat přímo vnitřní poštou, odkaz máš ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/user-profile/questi­on/28623?f=12&u­serProfileQues­tionList-paginator-page=2

terry

Možná ze stejného důvodu jako ostatní.
Mohli byste vyhledat všechny, kteří s odmlčeli a optat se najednou?
Doplňuji:
Myslím tím, že se jim zde asi něco nellíbí.

suaeda

Přikláním se k názoru, že je doba dovolených a ne vždy se lze připojit k internetu. Buď plně odpočíváme u moře a nebo jsme naopak někde na putování v horách. Většina účastníků, kteří se zde pravidelně zapojovali, tak pokud ukončili aktivní účast na tomto serveru tak se vždy rozloučili.
Možná by nebylo od věci zavést kolonku „dovolená“, nebo ještě lépe „nepřítomnost“, kde by jsme mohli ale nemuseli sdělit ostatním od data do data nebudu přítomen.