deenushka

Nevíte někdo pár příkladů klamání spotřebitelů?

potřebovala bych pomoct dělám referát a nemůžu to nikde najít

Nejlepší odpověď
beer

Špatně hledáš, nebo jsi nescjhopná, líná, nevím – sorry.
Najdeš to totiž hned !!
http://www.oh­kln.cz/sdruze­ni-obrany-spotrebitelu-cr/sdruzeni-obrany-spotrebitelu-ceske-republiky.aspx

Další odpovědi
rigormortis

jako konkrétních nebo obecných?
Obecné např: – záměna záruky na zboží (výrobní vady) za plnou zodpovědnost prodejce za funkčnost zboží.
Konkrétní: http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/naku­py/clanek.phtml?id=75­1453
Spíše hledej klamavou reklamu…

zelezo1983

Treba ze ti napisou cerstve upecene pecivo a ono je rozpecene

Jsemtady

Jo potraviny.. parek neni parek, treba v nemecku koupis suncicku kde je 100% masa, zde samej separat a nacpane vodou. To same maslo, stare semlete rozehrate a znovu prodavane jako nove. Pecivo rozpekane .. tj uz upecene a znovu rozehrate. Atp.

Olmann

to Jsemtady: A jak ta 100% šunčička drží pohromadě? 😁