Smlouvyzdarm

Nevíte někdo náhodou kolik právníků sedí v parlamentu?

Myslím poslance i senátory. Vím, že jich je dost, ale i tak by mě zajímalo přesné číslo.

Odpovědi
Drap

To snadno zjistíš. Vyhledej a pročti životopisy jednotlivých poslanců a senátorů. Ale pozor. Někteří vystudovali v Plzni.

Kelt

O každém poslanci i senátorovi si můžeš vyhledat životopis, kde je uvedeno i vzdělání. Ale i na VŠE se studuje právo, dále právníci promovaní v Plzni to je samostatná kapitola .