Nevíte někdo jak se jmenuje písnička z filmu blbý a ještě blbější (jak tam u ní hledají ty studenty) ?? prosím.

Odpovědi
barnajka

Nepodařilo by se ti tu scénku najít třeba na YouTube? Hned by se mi radilo líp :/
Abych pravdu řekla – kdysi jsem ten film viděla, ale už si z něj nepamatuju ani ‚ň‘. Tak jsem teda maličko hledala na netu a našla jsem ti aspoň jednu stránku, kde máš přehled snad všech písniček, co ve filmu zazněly PLUS popis scének, kde zazněly.
Ta stránka je ale bohužel v angličtině, tak snad si s tím nějak poradíš. Kdybys měl/měla problém, kdyžtak doplň otázku a zkus tu tvou scénku popsat ještě trochu blíž. Písnička, kterou hledáš, by tam někde v tom seznamu nesjpíš být měla: teď už ji jen najít, resp. identifikovat ;)

http://www.sou­ndtrackinfo.com/OS­T/dumbanddumber/