Denise

Jak se jmenuje soundtrack/melodie v seriálu The Vampire Diaries ?

Jedná se pouze o melodii bez jakéhokoliv zpěvu, slyšela jsem ji víckrát, například byla v posledním díle 06×13 od času 37:00, kdy se Tyler bavil s Liv. Vůbec netuším, kde ji najít. Na všech možných webech o TVD hudbě jsem byla. Je to nejspíš jejich vlastní hudba, ale nevím, jestli se dá někde stáhnout. Pokud někdo ví, byla bych ráda. Děkuju :)

Odpovědi
anonym

Zkus napsat jestli to je něco z toho a vyhledat to dle písní co máš v odkazu.
http://www.the-vampirediaries­.cz/special/hud­ba/6-serie/
Některá z ni h by to mohla být.Dej vědět,jak se zadařilo.