david22

Nevíte někdo, jak obnovit původní stav prohlížeče Mozilla ?

Všechny ty záložky, složky a tak. Vím, že na to je nějaký program s tím, že záloha se musí provést předem.
Teď je na to pozdě, ale možná je to skryto třeba někde v systému. Nebo v adresáři Windows. Dá se to nějak zachránit? Předem díky.
Doplňuji:
česílko: nojo, ale tam nejsou řešení šitá na míru mémo problému :(
Mě se přihodilo to, že při smazání účtu se mi pročistil prohlížeč, čili teď mám Mozillu jakoby nově nainstalovanou.

Nejlepší odpověď
anonym

zkus tohle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pretazeni-zalozek-z-firefoxu
Doplňuji:
při aktualizaci se odinstalovává taky a pak se instaluje bez ztráty profilu, záložek apod. Tohle je právě ono, %appdata%/Mozi­lla/Firefox
Jinak adresář c:/doma(mám visty, asi podle názvu PC)/appdata/ro­aming/mozila a tady jsou záložky, profil apod. Adresář „appdata“ je skrytý, takže si jej zobrazit v menu Nastroje-možnosti složky – vybrat kartu Zobrazení (zafafknout zobrazit skryté soubory.

Další odpovědi
isteron

Existuje aplikácia na Windovs, obnova systému . Mát o XP a aj vista. Je to v položke ovládací panel. Tam treba vyhľadat dátum zmeny, váčsinou pred tým ako sa uskutočnili tie aktualizácie a zmeny. A spustiť program. Ono to chvíľku trvá.

anonym

pokud to nemáš zálohované, tak smůla.