Pokročilý

přetažení záložek z firefoxu

Ze starého noťasu mi zbyl jen hard disk s toho jsem si udělala exterák. V novém noťasu jsem si nainstalovala prohlížeč firefox. Ale ve starém počítači jsem měla spousty záložek na různé internetové stránky a ty bych ráda obnovila. Na tom starém hardu mám nyní tyto ze záložek vytáhnuté bokem tyto složky: CACHE, JUMPLISTCACHE, OFFLINECACHE, STARTUPCACHE a tyto dva soubory: URLCASSIFIER.PSET a URLCLASSIFIER3

Poradíte mi někdo kam co zkopírovat atd...

Odpovědi:

Zlatý

Snad ti nějaký majitel FF poradí. Jinak hledej položku import, export.
V IE to je.

Ve FF si měla provést zálohu záložek, export, v menu historie- zobraz historii a naběhne okno, kde je import a záloha. Ukládá to do souboru "bookmarks-datum.json". Zde jsou všechny záložky včetně adresářů a podadresářů. Stejným postupem se nainstalují záložky.

Kupodivu ty vyjmenované adresáře vůbec nemám (používám FF v.15). CACHE je všeobecně pro vyrovnácí paměť, dočasné soubory.

Chytám se stébla. Zkusit spustit FF na extéráku a provést zálohu záložek nebo brutalitu, zkopíruj FF z extéráku na C: Je to na tobě.

zkusil bych pretahnout %appdata%/Roaming/Mozilla/Fire fox troufam si rict ze to pomuze
Doplňuji:
omlouvam se cesta je, %appdata%/Mozilla/Firefox protože %appdata% již složku Roaming obsahuje..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.