Julie100

Neznáte název filmu, v němž lidé bojují proti robotům a jeden muž se snaží zachránit svého kamaráda s malou holkou?

Ve filmu bojují lidé proti robotům. Jeden muž se snaží zachránit svého kamaráda s malou holkou. Proto se skamarádí a jednou ženou, která ho vezme do úkrytu. Úkryt chrání miny. Cestou muž šlápne na minu. Když se probere z bezvědomí, tak je pověšený v úkrytu a zjistí, že je napůl robot.

Odpovědi
JájsemRaibek

Terminátor Salvation