mojitek

Nevíte název českého filmu ?

Ahoj,nemůžu si vzpomenout na název českého detektivního filmu -myslím- z 90. let. 3lo o to,že našli mrtvou dívku myslím někde u kempu u vody. Hrála v tom roli i parta náctiletých kteří se u tě vody scházeli,mezi nima i krásná blondýnka, která byla zaměstnaná v tom kempu jako uklízečka.Tu holku už jsem jinde neviděl hrát. Vyšetřoval to detektiv,který se do blondýny i zamiloval.Ne­pamatuju si bohužel ani jednoho herce,ale ten detektiv pak hrával ,jenže si nevzpomínám o koho šlo,obličej,jméno-nic-prostě výpadek . Nevíte někdo o jaký film šlo??? Díky předem za nápady 😉
Doplňuji:
Dolanský ani Trojan tam nehráli.Už po tom filmu pátrám dost dlouho,a taky jsem se kvůli tomu dost dlouho nevyspal :D. Tak lidičky,nemáte nějaký návrhy na název toho filmu?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Název nevím, ale řekla bych, že tam hrál Trojan vyšetřovatele?
Nejsem si ale jistá, filmy se mi často pletou:-((
Doplňuji:
Ještě se mi tam motá Dolanský:-) ale fakt nejsem si jistá, jsem to viděla strašně, strašnně dávno:-)

Další odpovědi
anonym

Zkus prohledat toto a vzpomenout si aspoň na jednoho herce,takhle se to blbě hledá:
http://www.ki­nobox.cz/vyhle­davani?t=%C4%8Ces­k%C3%A9+filmy+90­.+let
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_%C4%8Desk%C3%BDch_fil­m%C5%AF

anonym

To mi něco říká, ale taky si nemůžu vzpomenout