Pan Kolečko

Nevíte, který toaletní papír je nejzdravější?

Doplňuji:
Slyšel jsem, že Slováci nebo Slovinci už tam přidávají i nějaké vitamíny.

Odpovědi
dudu

Před letošními vánocemi se údajně na trhu objeví biotoaleťák obohacený výtažkem z kořenů Žen-šenu. Jeho používání bude drahé a banky již proto připravují tzv. „úvěr pro druhou tvář lidstva“.

krftwrk

Vlastni ruka
Doplňuji:
No tak az budes znovu kakat, tak si po vykonani potreby dej do zadku nejake vitaminy…

marci1

Třeba pro ty, co trpí hemeroidy – s dubovou kůrou.
http://www.le­karna.cz/toalet­ni-papir-linteo-satin-vlhceny-70ks-napust-duboa-kura/

mosoj

Toaletní papír z kopřiv značky ALWAYS ( foneticky ouvejs).

Roman71

No, rozmazávat si výkaly po zadnici sebezdravějším toaletním papírem asi není úplně nejlepší řešení, ale pořád je to lepší než smrková větev nebo kaktus.
Když potom člověka postihne nějaký „řídký případ s hustým běháním“, po třetím použití jakéhokoli (i toho nejzdravějšího) toaletního papíru už posezení na židli takovým pohodlím není, zvlášť v parných letních dnech :)

Ti co mají zkušenosti s hemoroidy zpravidla doporučují používat vlhčené ubrousky, ale ne každý vyhovuje každému, nutno vyzkoušet. Je to mnohdy lepší než toaletní papír :)
Doplňuji:
Nedávno mi v obchodě promotérka nabízela toaletní papír s přísadou bambuckého másla. Neodolal jsem a koupil ho. Jestli byl dobrý nevím, zadek si nestěžoval :)

Polaskova44

Nevím no, já bych se určitě všem těm navoněným toaletním papírům spíše vyhla. My třeba kupujeme úplně obyčejný toaletní papír (tuším, že od zewy) a ten je podle mého názoru nejlepší. Nedávno jsem právě na toaletní papír dokonce koupila takový docela šikovný držák, který jsem našla na https://www.e­mako.cz/stoja­ny-na-toaletni-papir-2/ Dá se na něj dát více rolí, takže už se mi nemůže jen tak stát, že na záchodě dojde toaletní papír.

arygnoc

no, dobrú chuť.

;)