Avatar uživatele
redy

Nevíte kde je akumulátor?

Kde je baterie v Toyotě RAV4
nafťák r.2002
Kamarád tvrdí že ji tam nemá je to možný?
A nebo mě jen houpá?
děkuju
Doplňuji:
Achjóó
jenže já mu to nevěřila ale byl fakt důvěryhodnej 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: redy

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, zzzzz, gagaga před 3724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

No pokud ji vyndal, tak ji tam nemá, ale normálně tam bývá, pokud to nestartuje jak Babetu, nebo jako Flinstoun 🙂
Redy bude u motoru, nafťák se žhaví, tak musí být silnější než na benzíňák.
🙂
Doplňuji:
Jsem si teď vzpomněla na úžasnou historku, můj kamarád měl kdysi dávno starého žigula a ten baterku neměl, Vždy ho ale musel parkovat na kopci. To byly ještě naše studentské léta, kdy peněz bylo málo, no jezdil tak dlouho, než na ni našetřil.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Buď vtipkuje,nebo jeho technické znalosti jsou nulové.
A až najde motor,najde i baterku.
Nebo je tento model na páru

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

jen pro upřesnění: akumulátor je ta věc, co dodává energii věcem, který se nějak sami hejbou a netahaj za sebou žádnej kabel :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozhodně tě „houpá“ – pokud jej nevyndal…
😉
Kukni sem – http://www.to­yota.cz/Images/RAV4_201­0_OM42772CZ.pdf , str. 492 – 493 (podle motoru) ukazuje umístění aku.
Koneckonců – bez akumulátoru by ani neodemkl/nezamkl dálkáč…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

No jistě, jak tu píší souhlasím.!
Jestli on náhodou tam nemá magneto, točí klikou. Nebo má nějaký jiný zdroj. To také jde, ALE JEN SI NEDOKÁŽI PŘEDSTAVIT, JAK TO DĚLÁ, BEZ TOHO AKUMULÁTORU. nebo má dynamo a někdo ho roztáhne. Třeba i Wartburg nemusel mít baterku. také se jezdilo bez.Jen někde pak nezkysnout.
Vidím, že si spíš dělá legraci a to není legrace. Nebo to říká jen proto, že by se to nemělo jmenovat baterie, ale akumulátor?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Baterku má každý auto pokud s ním chceš někam jet a nemáš ji zrovna vyndanou třeba na nabíječce. V opačném případě nenastartuješ.Teda pokud to necheš roztáhnout. Baterka je většinou u motoru,to jen starý auta ji mívaly za zadní sedačkou (např Š 120). U náklaďáků je za kabinou nebo pod kabinou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek