SimcaKupkova

Nejde otevřít kapota

V mém autě nejde otevřít kapota. Vybila se mi baterie protože jsem měla obrovského pavouka v autě a omylem jsem nechala rozsvícené světlo. Kapota se otvírá zevnitř auta ale protože mám vybitou tu baterku tak mi nejde otevřít. Manžel se na mě naštval a řekl ať to udělám sama a opravdu nevím co s tím 😁 potom jsem ale koukala a u tý kapoty je šroubek a tam je šesticípá hvězdička tak nevím jestli takový šroubovák vůbec existuje no jsem z toho zmatená 😁
Doplňuji:
No odemknout auto mi jde ale nejde spustit rádio,otevřít kufr,nastarto­vat,zasekli se hodiny,světla nejdou, a když zamknu u řidiče tak se mi zamkne celé auto ale teď když zamknu tak se mi nezamkne třeba u spolujezdce a když zamknu u spolujezdce tak se mi odemknou dveře v zadu a takhle se to stále odemyká

Nejlepší odpověď
franku

Auto musí jít klíčem otevřít i bez baterky.Tak otevřu auto,kapotu a pak dobiji baterku.Buď v autě nebo ji vyndám a nabiji.

Další odpovědi
anonym

Co má otevření dveří společného s baterii!!! Otevři dveře klíčkem,odblokuj přední kapotu u řidiče(u Škody 105,120 před spolujezdcem),od­jisti zarážku a máš vyhráno!

Tak to bude nějaký zkrat!

Hlada

Nebuďte z toho zmatená a napište jasně, o co jde. Nemůžete otevřít auto kvůli vybité baterii, t,j, nefunguje centrál nebo jste uvnitř a nemůžete otevřít kapotu? Také by bylo dobré napsat typ auta.
Do auta se dostanete náhradním klíčem. Kapota se zpravidla otevírá bowdenem. Jestli se přetrhlo lanko, je možné se k zámku dostat zespoda po odstranění krytu motoru. Možná, že bude zámek jen zatuhlý a pomůže zatlačení na kapotu při současném tahání za páčku.

venkovan

Vyžeňte toho chlapa z gauče a a´t pořádně maká a dá auto dohromady. Fusekle a slipy chce mít vypraný i když si je někde zamaže svojí blbostí. Tak ať je tolerantní a popřemýšlí nad svojí přitroublou ješitností.
Popravdě vyskočit z auta kvůli pavoukovi je trochu hloupé, ale dejme tomu, může se stát.
Jinak jak píší ostatní – u většina aut přední kapota se otevírá nějakou páčkou přes lanko.Takže najít tuto páčku, otevřít kapotu (je tam ještě pojistka na otevření které se musí při lehkém nazdvednutí kapoty vyhnout na nějakou stranu.
No a co potom – máte nabíječku abyste autobaterii sama nabila?
Nic vezlém, ale vrátím se k začátku. Vemte bič a pořádně toho chlapa vyšlehejte do garáže a dokud nebude auto opravené a v pořádku, není večeře atd.

honza19hk

pokud máš vybitou baterku tak vem další auto a tohle flákni za něj na lano.A po chvíli nastartuješ..Ba­terka ale může bejt kaput.Takže tu přeměř(kapacita a napětí),abys to nemusela řešit znova.

SimcaKupkova

No odemknout auto mi jde ale nejde spustit rádio,otevřít kufr,nastarto­vat,zasekli se hodiny,světla nejdou, a když zamknu u řidiče tak se mi zamkne celé auto ale teď když zamknu tak se mi nezamkne třeba u spolujezdce a když zamknu u spolujezdce tak se mi odemknou dveře v zadu a takhle se to stále odemyká