Attika

Nevíte jak dostat angínu? :)) neřešit proč! :))) Díky.

viz. NADPIS…

Nejlepší odpověď
iceT

Tento server má v pravidlech mimo jiné uvedeno,že uživatelé by neměli návadět jiné uživatele k akcím,které mohou tazatele poškodit,takže se asi ptáš na špatné poradně.

Další odpovědi
fcoop

Angína čili tonzilitida je akutní zánět krčních mandlí. Jedná se o onemocnění bakteriálního, virového, nebo výjimečně mykotického původu. Šíří se formou kapénkové infekce.

Jak je vidět,angína je potvora,můžeš ji dostat,ale asi ne tak,jak si zřejmě představuješ.
Jedna z možností je, jít na středisko,takhle hned po ránu,to je prostředí nejvýživnější a tam systematicky nasávat. Vzduch – samozřejmě.

LeVovič

jasně, běž se o půl noci vykoupat nahá do řeky a věř, že něco z toho jistě vznikne :)
ale ze školy se neulejvá :D

marci1

Nepřivolávej si nemoc, ať tě opravdu nepostihne ! 🙂

alexandra

Choď v lehkých botkách,ať je ti zima na nohy a buď málo oblečená.Já,když přijdu odněkud zmrzlá a nevlezu si ihned do horné vany,tak jsem hned nemocná.Ale pokud máš odolný organismus,tak Ti asi nic nepomůže.
Doplňuji:
Teda do horké vany.